Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Jablonec : Hammarby IF - 30. ledna 2018   17:00

Jablonec
Jablonec
2' Chramosta  • 3' Chramosta
2:1
(2:0)
Hammarby IF
Hammarby IF
65' Bengtsson
Jablonec
Hrubý (46. Hanuš)– Holeš (75. Janković), Pernica (C), Lischka, Hanousek – Kubista V. (61. Hübschman), Považanec – Masopust (75. Pleštil), Trávník (88. Piroch), Jovović – Chramosta
Hammarby IF
Lekström – Paulsen, Bakircioglu (C) (64. Jajić), Asaad (64. Bengtsson), Junior (32. Koffie), Svendsen (46. Dibba), Tankovic (78. Khalili), Degerlund (46. Odilon), Lekström, Borges, Solheim, Hamad (78. Smárason)
Blazevic – Khalili, Hudu, Smárason, Odilon, Dibba, Jajić, Koffie, Bengtsson

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Jablonec zvládl první zápas v přípravném turnaji na Atlantic cupu. Už ve 2. minutě Jan Chramosta dorazil míč do brány po rohovém kopu. O minutu později dostal skvělou přihrávku do běhu Jan Chramosta a střelou k levé tyči poslal Jablonec do dvoubrankového vedení. V 65. minutě snížil Leo Bengtsson, ovšem poté už hosté branku nevstřelili a Jablonec vyhrál 2:1.
90+3'
90+3'
Ten ovšem skončil pouze v domácí zdi a Hammarby má ještě autové vhazování.
90+3'
Nyní má Hammarby poslední příležitost vstřelit branku z přímého kopu.
90+1'
Nyní se hosté dopustili ofsajdového postavení.
90+1'
Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.
90'
Střela hostujícího hráče skončila jen u vyražení jabloneckým obráncem.
89'
Nyní se jablonecký hráč dopustil faulu ve středu hrací plochy.
88'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Trávník, přichází Piroch.
86'
Nepřesná přihrávka hostů skončila jen u domácího brankáře Hanuše.
84'
Khalili si naběhl za obranu, ale následně mu byl odpískán ofsajd.
82'
Poslední minuty se hra přelívá z jedné strany na druhou a hosté se snaží vstřelit vyrovnávací gól, ovšem do žádné vážnější situace se po první vstřelené brance nedostali.
81'
Doležal se provinil faulem a u míče tak opět bude Hammarby.
80'
Skvěle se Pleštil dotíral na hostujícího obránce a vybojoval autové vhazování.
78'
Střídání v týmu Hammarby IF: ze hřiště odchází Tanković, přichází Khalili.
Střídání v týmu Hammarby IF: ze hřiště odchází Hamad, přichází Smárason.
77'
Jablonec dostal mí do vápna po centru z pravé strany, ale obrana Hammarby odkopla míč do bezpečí.
76'
Hammarby se dostala do solidní šance, ale domácí obránce skvěle zblokoval střelu hostujícího hráče.
75'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Holeš, přichází Janković.
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Masopust, přichází Pleštil.
73'
Hosté se dostali s míčem až do vápna, ale tam míč odkopl Pernica.
71'
Po rohovém kopu se ke střele dostal Chramosta, ale přestřelil hostující bránu.
70'
Nyní Jablonec získal rohový kop z levé strany.
68'
Nyní se ale ofsajdem provinili i hosté a u míče tak bude Jablonec.
67'
Chramosta se ocitl v ofsajdové pasti.
65'
Tým Hammarby IF právě vstřelil branku! Pa Dibba skvělou přihrávkou uvolnil Neta Borgese, který vystřelil, ovšem Hanuš předvedl skvělý zákrok, poté se ale míč dostal k volnému LEO BENGTSSONOVI a ten balón napálil pod horní tyč a snížil tak na rozdíl jediné branky.
64'
Střídání v týmu Hammarby IF: ze hřiště odchází Asaad, přichází Bengtsson.
Střídání v týmu Hammarby IF: ze hřiště odchází Bakircioglu, přichází Jajić.
61'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Kubista V., přichází Hübschman.
60'
Pa Dibba dostal míč na hranici vápna, ale následně vypálil vedle brány.
58'
Nynější rána jabloneckého hráče skončila jen u zákroku Lekströma.
57'
Centr z přímého kopu byl zahrán na signál, ale ten se moc nepovedl.
56'
Nyní má Jablonec přímý kop přibližně z pětadvaceti metrů.
55'
Další šance Jablonce, ale hostující brankář předvedl skvělý zákrok.
54'
Kossounou Odilon se provinil faulem a u míče tak opět bude Jablonec.
53'
Masopust vypálil skvělou ránu z nějakých třiadvaceti metrů, ovšem bránu těsně přestřelil.
51'
Hosté to zkoušeli po pravé straně, ale dopustili se faulu, po kterém skončil na zemi Jovović a rozhodčí pískl faul.
49'
Nyní se Jiloan Hamad dostal ke střele, ale Hanuš chytil míč bez problémů.
47'
Jablonec ztratil míč na půli Hammarby a dopředu mohou jít hosté.
46'
Střídání v týmu Hammarby IF: ze hřiště odchází Svendsen, přichází Dibba.
Střídání v týmu Hammarby IF: ze hřiště odchází Degerlund, přichází Odilon.
46'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Hrubý, přichází Hanuš.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:00.
První půle je u konce a Jablonec po famózním začátku stále vede 2:0. Už ve 2. minutě Jan Chramosta dorazil míč do brány po rohovém kopu. O minutu později dostal skvělou přihrávku do běhu Jan Chramosta a střelou k levé tyči poslal Jablonec svým druhým gólem do dvoubrankového vedení. Hosté sice mají míč častěji, ale byl to právě Jablonec, který se dostal do mnoha šancí.
45'
44'
Jablonec má autové vhazování na pravé straně po odkopu Borgese do zámezí.
42'
Jiloan Hamad se pokoušel dostat do šance, když si naběhl do vápna, ale pomezní rozhodčí zvedl praporek a na ofsajdy je srovnáno 1:1.
40'
Lischka nyní dostal trochu naloženo, když mu nohu přišlápl Hamad.
37'
Trávník se opřel do střely, ale ta skončila mimo tři tyče svatyně Hammarby.
36'
Střela jabloneckého hráče skončila jen nad bránou Lekströma.
34'
Nyní se hostující hráč dopustil faulu a Jablonec má volný kop.
32'
Střídání v týmu Hammarby IF: ze hřiště odchází Junior, přichází Koffie.
32'
Střela z přímého kopu skončila jen v postavené jablonecké zdi.
31'
Chramosta se dopustil faulu a hosté mají přímý kop.
30'
Z následného rohového kopu nic nevzniklo a dopředu tak jde Hammarby.
29'
Další velká šance Jablonce, ale tentokrát gólem neskončila! Střelu Trávníka skvěle chytil hostující brankář, poté se dostal k dorážce Masopust, ale Solheim odkopl míč na brankové čáře!
28'
Trávník se dostal s míčem do vápna a vystřelil, ovšem trefil pouze hostujícího obránce a následuje autové vhazování pro Jablonec.
27'
Hammarby vybojoval rohový kop z levé strany, když Holeš zblokoval centr.
25'
Jablonec měl menší problémy při rozehrávce, ale nakonec vše vyřešil odkopem právě domácí brankář Vlastimil Hrubý.
23'
Hostující útočník Jiloan Hamad nabral velkou rychlost, ale před sebou měl ještě jednoho obránce a tak vystřelil z dálky. To ovšem nebyla nejlepší volba, jelikož jeho pokus šel přímo na připraveného Vlastimila Hrubého.
22'
Další centr domácích, ale opět Paulsen odhlavičkoval míč do bezpečí.
21'
Paulsen skvěle odhlavičkoval centr Jablonce z levé strany. Následně domácí vybojovali rohový kop.
20'
Nepřesný centr Paulsena skončil jen u brankáře Hrubého.
18'
Opět je u míče švédský tým. Následně se zkoušel dostat k míči ve vápně Mats Solheim, ovšem domácí hráč si skvěle pohlídal balón a následně jej chytil Hrubý.
17'
Kennedy Bakircioglu se snažil centrem najít svého spoluhráče ve vápně, ale ten skončil jen mimo hrací plochu.
16'
Statistika sice ukazuje držení míče 42%:58%, ovšem hosté se zatím nedostali do žádné vážnější šance a drží balón především ve středu hřiště.
14'
Nepřesný centr domácích skončil jen v rukách Bennyho Lekströma.
12'
Po rohovém kopu se snažil ukočírovat míč na hrací ploše jablonecký útočník, ovšem s balónem se dostal do zámezí a následuje autové vhazování pro Hammarby.
11'
Lischka odehrál míč do zámezí a následuje tak první rohový kop pro švédské Hammarby.
10'
Mats Solheim se nyní rozčiluje na své hráče, jelikož se mu hra svých kolegů vůbec nelíbí, ovšem Hammarby má autové vhazování.
8'
Český tým vstoupil do zápasu skvěle a stále dominuje hře. Nyní se hostující klub o něco pokoušel, ale poté ztratil míč a následuje autové vhazování pro Jablonec.
6'
Po levé straně skvěle prošel Jovović a vybojoval rohový kop.
5'
Jablonec je dál od začátku utkání velmi aktivní a opět dostal míč do vápna, tentokrát se ale k žádné střele nikdo v zeleném nedostal.
3'
Jablonec právě vstřelil branku!
To je přímo skvělý začátek pro Jablonec! JAN CHRAMOSTA dostal skvělou přihrávku do běhu a následně střelou k levé tyči poslal svůj tým do dvoubrankového vedení!
2'
JAN CHRAMOSTA si po rohovém kopu naběhl na vzdálenější tyč a potom co jeho kolega míč posunul přímo na něj neměl problém dorazit balón do poloprázdné brány!
1'
Hned na začátku se domácí dostali do velké šance, ale střelu vyrazil hostující obránce! Následuje rohový kop.
1'
O úvodní výkop se postaral Jablonec, který je v dnešním zápisu napsán jako domácí tým.
1'
Hráči již jsou na hrací ploše a za pár chvil utkání začne.

FK Jablonec: Hrubý – Holeš, Pernica, Lischka, Hanousek – Kubista V., Považanec – Masopust, Trávník, Jovović – Chramosta
Náhradníci: Hanuš – Hübschman, Piroch, Diviš, Schön, Kubista M., Zelený, Breda, Doležal, Janković, Pleštil.

Hammarby IF: Lekström – Paulsen, Bakircioglu, Asaad, Junior, Svendsen, Tankovic, Degerlund, Lekström, Borges, Solheim, Hamad
Náhradníci: Blazevic – Khalili, Hudu, Smárason, Odilon, Dibba, Jajić, Koffie, Bengtsson.
Hammarby IF:

Hammarby se zatím v přípravném utkání utkalo jen s finským HJK. Po gólové přestřelce nakonec zápas skončil výhrou švédského klubu 4:3. V lize se Hammarby zatím nachází podobně jako Jablonec a momentálně jsou na devátém místě se třiceti osmi body a skóre 42:43. Nejlepšími střelci jsou s osmi góly Dibba a Paulsen. Hlavním trenérem je Stefan Billborn.
FK Jablonec:

Jablonec se zúčastnil i letošní Tipsport ligy. Nejprve se utkal s Jihlavou, se kterou vyhrál 2:1 po gólech Pernicy a Mihálika. Ve druhém zápase se potkal s Libercem, ovšem utkání skončilo remízou 1:1. Za zelené se trefil Doležal. V posledním utkání prohrál 0:3 s Hradcem Králové a nepostoupil tak do semifinále. V lize se Jablonec nachází na osmém místě s dvaceti jedna body a skóre 21:20. Ambice jsou určitě vyšší a chtěli by postoupil, alespoň do kvalifikace o Evropskou ligu. Nejlepším střelcem je s osmi góly Stanislav Tecl. Hlavním trenérem je Karel Rada.
V prvním zápase přípravného turnaje Atlantic cupu se proti sobě utkají český tým FK Jablonec a švédský Hammarby IF. Tato mužstva se spolu nikdy neutkala a čeká je tak premiéra. Úvodní výkop bude v 17:00. Hrát se bude na Estádio Municipal Bela Vista v Parchalu, který leží v Portugalsku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.