Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a přeji úspěšný vstup do nového pracovního týdne. Dobrou noc.
V dalším kole hostí Inter Milán na domácí půdě Sienu a budou se tak očekávat další tři body. Turínské fotbalisty pak vyzve na svém stadionu Sampdoria.
Duel končí výhrou Interu Milán, který si z Turína odváží tři body. Cestu za tímto ziskem započal ve 13. minutě Diego Milito, který se trefil zhruba ze třiadvaceti metrů. Pojistku pak hostům přidal v 83. minutě střídající Antonio Cassano.
90+3
Rozběhla se poslední minuta nastavení. Obrázek hry je následující - hráči Interu pohodlně kombinují na polovině soupeře a o bodech je na rozhodnuto.
90+1
Sudí Luca Banti nastaví tři minuty nad rámec čisté hrací doby.
89
Kamil Glik vyfasoval v závěru utkání žlutý kartónek.
89
Ani ten nebyl nijak nebezpečný. U míče už jsou fotbalisté v bílých dresech.
89
Ten byl rozehrán nakrátko a rezultuje v další roh.
88
Turín bude moci ještě zahrozit z rohového kopu.
85
Praporek pomezního rozhodčího je nahoře a to je signál k tomu, že byl Milito v ofsajdu. Hostujícímu forvardovi to však příliš vadit nemusí. Pokud se nestane zázrak, Inter si dnes odveze všechny body.
83
Inter Milán právě vstřelil branku!
Střídající ANTONIO CASSANO přidává Milánu gólovou pojistku poté, co svou střelu z blízkosti penaltového puntíku zakončil do protipohybu brankáře Gilleta.
81
Na programu je poslední střídání tohoto zápasu. U závěrečného hvizdu bude chybět Guarin, který si u postranní strany plácl s nově příchozím Walterem Garganem.
79
Proti hlavičce Gazziho Handanovič zasahovat nemusel. Bude se kopat od hostující svatyně.
78
Guarin zatáhl za "záchrannou brzu" a je oceněn žlutým napomenutím.
77
Domácí mají k dispozici rohový kop.
76
Duel končí pro Bianchiho, které na trávníku zastoupí Gianluca Sansone.
74
Tempo hry v těchto chvílích trochu vázne.
71
Gazzi se provinil hrubým faulem na Pereiru a zapisuje se mezi karetní hříšníky.
70
Kouč Turína bude sledovat zbytek utkání pouze z tribuny.
69
Zakončeni Cambiassa ke gólu nevedlo. Stále tak trvá hubený náskok týmu z Milána.
68
Mezi tři tyče se nevešla ani střela Santany.
66
Na polovině Interu evidujeme nového hráče. Je jím Antonio Cassano, který nahradil Sneijdera.
65
Následně další obrovská šance FC! Míč se tentokrát otřel o boční tyč.
65
Tak tohle byla obrovská šance Turína! Po centru z levé strany pálil bez přípravy z bezprostřední blízkosti brány Rolando Bianchi, gól z toho ale nepochopitelně není! Handanovič ani neví, jak tuhle střelu chytil. Teď stáli při Interu všichni svatí.
62
Meggiorini našel ve vápně Bianchiho, který z otočky pálil doprostřed brány.
58
...chvíli poté končí zápas také pro Sgrignu, místo kterého předvede své fotbalové umění Riccardo Meggiorini.
57
Domácí lavička připravila dvojité střídání. Nejprve je ze hry stažen Stevanovič, kterého nahrazuje Alessio Cerci...
57
A další centr z pravé strany, který končí pouze v moci belgického gólmana.
54
Centr Nagatomy si stáhl do rukavic brankář Gillet.
52
Do míče se tentokrát opřel Sneijder. Jeho pokus mířil těsně nad pravou šibenici.
50
Guarin vykouzlil svižnou zasekávačku, uvolnil se a poté se prezentoval dalekonosnou střelou po zemi, která letěla dva metry vedle pravé tyčky.
48
Stevanovič byl nachytán v ofsajdovém postavení.
46
Inter provedl jednu změnu v sestavě. Do druhé půle už nezasáhne Jonathan, který má možná nějaký zdravotní problém, jelikož byl v prvním dějství velice často faulován. Na jeho místo se zařadil Ricardo Alvarez.
46
K vidění je herně poměrně vyrovnané utkání, ve kterém si zatím lépe počínají hosté z Milána. Ti vedou od 13. minuty zásluhou krásné trefy Milita, který se trefil z uctivé vzdálenosti. Domácí se zejména po inkasovaném gólu a poté také krátce před přestávkou snažili mohutným tlakem o srovnání, zatím byla ale jejich snaha marná. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas.
45+3
Další ubráněná akce Turína. Nagatomo obral o balon Stevanoviče a vypadá to, že první půle skončí výhrou hostů.
45+2
Domácí se snaží o vstřelení vyrovnávacího gólu, který by je do druhé půle výrazně povzbudil. Obrana Interu je ale zatím velice pozorná.
45+1
Nastavovat se budou tři minuty.
44
První půle spěje ke svému konči. Inter Milán stále drží jednogólové vedení ze 13. minuty.
42
Tentokrát končí akci Interu ofsajd.
41
Belgický brankář Gillet teď musel včas zasáhnout před dobíhajícím Militem. A podařilo se mu to!
40
Střela Guarina byla sražena na roh.
40
Turín měl k dispozici dva rohové kopy. Ani z jednoho však "nezapršelo".
38
Nagatomo dohrál akci i po odpískání ofsajdu a za svou střelu vidí naprosto zbytečnou žlutou kartu.
36
Další ofsajd Turína. Opět v něm byl načapán Sgrigna.
35
Žlutou kartu si vysloužil za faul na půli hřiště Juan.
33
Sgrigna se řítil do sprintu, ten však uhasil praporek pomezního sudího, jenž signalizoval ofsajd.
29
Na trávníku se v nefotbalové pozici svíjí Jonathan, který se dostal do kleští vlastních spoluhráčů a skončil tak na zemi.
28
Handanovič si připisuje rutinní zákrok a posléze zakládá novou akci hostí.
26
Následný přímý kop rozehrál Sneijder a gólman Gillet se musel vytáhnout se skvělým zákrokem!
25
Tentokrát se žlutí před očima Masiella, který nečistě obral o míč Zanettiho.
23
Bianchi vidí po zákroku na Pereiru první žlutou kartu tohoto střetnutí.
21
Inter se už dokázal na delší dobu vymanit z domácího tlaku a snaží se držet míč na svých kopačkách.
20
Hra byla na chvíli přerušena. Na zemi se octl Stevanovič.
18
Inkasovaná branka Turín nepoložila, ba naopak. Domácí jsou teď jasně lepším celkem.
16
Dalekonosnou dělovku v podání Brighi chytá skvělým zákrokem slovinský brankář Handanovič.
15
Odpovědět mohl velice rychle Santana. Jeho hlavička byla ale sražena na roh.
13
DIEGO MILITO otevírá svým druhým gólem v této sezóně skóre zápasu. Jednalo se o výstavní trefu ze zhruba třiadvaceti metrů! Paráda.
12
Bianchi poslal míč vedle pravé tyče. Následuje odkop od hostující klece.
11
Turínští vhazují poblíž Handanovičovy brány.
10
Stadio Olimpico bouří. Na zemi se ocitl jeden z domácích hráčů, faul se ale nepíská.
9
Inter začíná přebírat aktivitu. Milánští jsou dnes přeci jen mírnými favority.
7
Nagatomo se snažil svým centrem nalézt před bránou Milita, balon ale zakroutil do zámezí.
6
Akce domácích končí ofsajdem.
6
V těchto okamžicích se hraje poblíž středového kruhu.
3
Přihrávka na Santanu byla příliš dlouhá, skončila proto za brankovou čárou. Turínský hráč se jen drží za hlavu. Tohle mohla být dobrá možnost na otevření skóre.
2
Na zemi se na chvíli ocitl Jonathan. Hra už ale pokračuje.
2
Domácí fotbalisté nastoupili k utkání ve vínově červených dresech. Hosté z Milána hrají v bílém.
1

Turín FC: Gillet - Ogbonna, Darmian, Glik, Masiello - Santana, Stevanovič, Gazzi, Brighi - Sgrigna, Bianchi

Internazionale Milano: Handanovič - Jonathan, Ranocchia, Juan, Nagatomo - Zanetti, Guarin, Cambiasso, Pereira - Sneijder - Milito

Rozhodčí: Luca Banti.
Vzájemné zápasy

Kromě posledního střetnutí, které skončilo na Giuseppe Meazza remízou 1:1, jsou vzájemná utkání jasnou záležitostí černomodrých. Inter vítězil jak doma, tak i venku a také dnes bude mírným favoritem.

Inter Milán

Inter je samozřejmě tradiční účastník Serie A a patří k nejpopulárnějším klubům v Itálii. Start je zatím v podání Interu poněkud rozpačitý. Klub nejprve vyhrál o tři góly v Pescaře, poté však padl přes svými diváky s celkem AS Řím 1:3. Jak si povede osmnáctinásobný italský mistr tentokrát?

Turín FC

Nováček soutěže z Turína si zatím vede na výbornou. V tabulce se nachází na sedmém místě. Nebýt jednobodového odpočtu, mohli být Turínští ještě o dvě pozice výše.

Před dvěma týdny prokázal tým svou sílu na domácí půdě a zdolal Pescaru vysoko 3:0.

Dobrý fotbalový večer. Dnešní bohatý sportovní program míří pomalu do svého finiše. Nás ale ještě čeká zápas italské fotbalové ligy, která se po právu řadí mezi nejlepší ligy světa. Program pro nadcházejících devadesát minut nám obstarají FC Turín a Inter Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62