Utkání je u konce. Palermo vyhrává první venkovní zápas sezony a připisuje si velmi důležité 3 body. Naopak domácí dnes zůstali za očekáváním a svého soupeře až na úvod utkání příliš nepotrápili. Utkání rozhodly dvě chyby domácího obránce Zapaty, který si nejprve srazil míč do vlastní sítě a následně se po jeho chybě prosadil Dybala. Ode mě je to pro dnešní večer vše, přeji pěkný zbytek večera a budu se těšit zase někdy u onlajnů, nashledanou.
90+3
90+3
Pro De Scigliův centr si došel s přehledem Sorrentino.
90+2
Po faulu na polovině hřiště mají domácí výhodu přímého kopu.
90+2
Barreta vybojoval míč a udržel ho pro svůj tým.
90+1
Quaison se dopustil útočného faulu, domácí se ještě snaží ze zápasem něco udělat, ale proti dobře bránícímu Palermu se jim to nedaří.
90
Nastavují se 3 minuty.
89
Další De Scigliův centr odvrátila obrana Palerma, následně byl faulován Barreto.
89
Hosté naposledy střídají, Dybalu nahrazuje Quaison.
88
Morganella byl faulován Ramim, který za následnou reakci dostává žlutou kartu.
86
Hosté střídají, Vázqueze nahrazuje Belotti.
85
Vázquez se dostal ke střele z dálky, López však s jeho střelou neměl moc starostí.
83
De Scigliův centr srazil na roh Muñoz.
82
Něco se snažil vymyslet El Shaarawy, hosté se ale ubránili a následně byl faulován Morganella.
81
K míči se postavil De Jong, trefil ale jen prostředek brány.
80
Pazzini byl faulován před velkým vápnem Palerma, domácí mají k dispozici zajímavý přímý kop.
79
De Scigliův centr lehce tečoval Torres, pro Sorrentina žádný problém.
78
Saponara znovu přihrál nepřesně a tak může vhazovat Morganella.
77
Morganella vybojoval vhazování v blízkosti pokutového území Milána.
76
Ménez se dopustil útočného faulu, hrát tak mohou znovu hosté.
75
Saponara teď centroval velmi nepřesně, u míče hosté.
74
Torres to teď vzal na sebe, proti přesile obránců však neuspěl.
73
Saponara poslal krásný centr na Torrese, ten ale v těžké pozici hlavičkoval mimo.
73
Ménez poslal pěkný centr z pravé strany, Morganella však výborně odhlavičkoval.
72
U dlouhého míče byl Sorrentino dříve než El Shaarawy a míč chytil.
71
Pokus hostů o rychlý brejk skončil nepřesnou přihrávkou.
70
Z pravé strany se do vápna dostal Torres, jeho střela těsně minula levou tyč.
69
Po hlavičce El Shaarawyho musel zasahovat Sorrentino, poradil si ale výborně.
69
Morganella fauloval pronikajícího De Sciglia a domácí mají zajímavou standardní situaci.
68
Střídají i domácí, Pazzini nahrazuje Hondu.
68
Hosté poprvé střídají, Marescu nahrazuje Ngoyi.
67
De Scigliův průnik zastavil dobrým zákrokem Morganella.
66
Po centru Hondy z pravé strany se provinil útočným faulem Ménez.
65
Ménez pronikl po levé straně, následný centr se mu ale vůbec nepovedl a bude se kopat od Sorrentinovy brány.
64
Ménez se opřel do míče zpoza vápna, jeho střela však mířila přesně doprostřed brány.
64
El Shaarawy se dostal až do vápna, jeho střelu ale výborně zablokoval Muñoz.
63
Ménez prošel až do vápna, jeho centr ale nenašel nikoho z domácích hráčů.
62
Po pěkné akci domácích centroval De Sciglio, obrana Palerma odvrátila, domácí ale nakonec vybojovali roh.
61
Pro Hondův centr z pravé strany si s přehledem došel Sorrentino.
59
El Shaarawy našel svým centrem Torrese, ten ale zakončil nepřesně.
58
El Shaarawy krásně přenesl hru na Méneze, ten ale o míč přišel.
57
Abateho centr srazila hostující obrana na roh.
56
De Jong byl faulován v blízkosti půlící čáry.
55
Menéz lehce přišel o míč uprostřed hřiště a následně fauloval Marescu Torres.
54
El Shaarawy se opřel do míče z 25 metrů a ten skončil jen těsně vedle levé tyče!
53
De Sciglio odcentroval z levé strany pouze do rukavic Sorrentina.
51
El Shaarawy se velmi lehce poroučel k zemi v pokutovém území Palerma a vidí žlutou kartu.
49
Torres rozvinul zajímavou útočnou akci, hosté se ale stihli včas vrátit a domácí tak musí opět útočit do plných.
48
Vázquez se dostal ke střele z hranice vápna, trefil ale jen prostředek brány.
48
Na dlouhý míč si zabíhal Honda, skvěle se však vrátil Lazaar a odebral mu míč.
47
El Shaarawy se hned zapojil do útočné akce, jeho centr se však neujmul.
46
Domácí před druhým poločasem vystřídali, Poliho nahradil El Shaarawy.
46
První poločas je u konce, domácí v něm byli ze začátku lepším mužstvem, hosté však po dvou chybách Zapaty, který už ve 3. minutě vystřídal Alexe, vstřelili dva góly a vedou tak po první půli 2:0. Druhý poločas začne zhruba v 21:47.
45+1
45+1
O přímou střelu se pokusil Honda, trefil však jen zeď.
45
Torres pronikal do velkého vápna a těsně před jeho hranicí ho stáhl k zemi Andelkovič, který vidí žlutou kartu.
45
O střelu z dálky se pokusil Vázquez, mířil však pár metrů vedle.
44
Po přetaženém Hondově centru se dostal ke střele De Sciglio, který ale vysoko přestřelil bránu.
43
Ménez příliš dlouho rozmýšlel, komu pošle přihrávku, až přišel o míč, domácí ho však rychle získali zpět.
42
Domácí hráči i fanoušci se hodně zlobí, protože hostující brankář Sorrentino podle všeho vzal do ruky úmyslnou malou domů, rozhodčí však nepíská.
41
Pokračuje se ve hře, domácí se snaží před poločasem alespoň snížit, hosté však brání velmi pečlivě.
40
Na zemi zůstává ležet po souboji s Abatem Lazaar, hra je tak přerušena.
39
Po rohu se dostal k hlavičce Muñoz, mířil však nepřesně.
38
Maresca se pokusil o střelu z velké dálky, Rami míč srazil na rohový kop.
37
Rami stál po centru z pravé strany v ofsajdu a připravil tak svůj tým o šanci.
36
Rami vybojoval faul na polovině hřiště.
35
Morganella poslal tvrdým zákrokem k zemi Saponaru a tak hrají opět domácí.
34
Fanoušci i hráči Milána se zlobí na sudího po neodpískaném zákroku na Méneze, mezitím jdou do protiútoku hosté.
33
Zapata dobře zasáhl proti Dybalovi a získal míč pro domácí.
32
Ménez se pokusil o střelu zpoza vápna, ta se mu však vůbec nepovedla a míč skončil několik metrů od Sorrentinovy brány.
31
Další povedený průnik Méneze, nakonec ale zasáhl González.
30
Ménez skvěle prošel až k hranici velkého vápna, jeho centr byl ale zablokován.
28
Domácí jsou viditelně otřeseni, prvních 20 minut byli lepším týmem a vypracovali si i šance, nyní však ztrácí dva góly a do utkání se jim bude vracet velmi těžko.
26
Palermo právě vstřelilo branku!
Tentokrát už byl ale PAULO DYBALA úspěšný! Útočník Palerma využil dalšího zaváhání Zapaty a přesnou střelou nedal Lópezovi šanci!
25
Hosté povzbuzeni gólem se hned dostali do další šance, Dybalu ale vychytal Diego López!
24
Po rohovém kopu se míč odrazil od hlavy CRISTIÁNA ZAPATY do vlastní brány!
23
Lazaar se také pokusil a střelu z dálky a jeho povedený pokus musel vyrazit na roh López!
22
Ménez se opřel do míče z 25 metrů a jeho rána končí těsně vedle pravé tyče!
20
Vázquez se pěkně protáhl mezi dvěma obránci, nakonec ale nepřihrál přesně a bude se kopat od brány domácích.
19
Rozhodčí ponechal výhodu ale při přerušené hře ukázal žlutou kartu hostujícímu Morganellovi.
18
Ménez vybojoval míč pro svoje mužstvo a domácí následně vybojovali roh.
17
Žlutou kartu za tvrdý zákrok dostává De Jong.
17
Na Hondův centr z přímého kopu si naskočil Fernando Torres a jeho hlavička jen těsně minula bránu!
16
Menéz byl u postranní čáry sestřelen Gonzálezem, který vidí zaslouženou žlutou kartu.
15
Muñoz se provinil útočným faulem a tak je šance hostů zmařena.
15
Po zásahu De Jonga budou hosté zahrávat rohový kop.
14
Hosté vybojovali autové vhazování v blízkosti pokutového území domácích.
13
Po pěkné souhře domácích se do vápna dostal Poli, zakončil však velmi nepřesně.
13
De Scigliův průnik po levé straně zastavil Bolzoni.
12
Honda s Torresem kombinovali před vápnem Palerma, nakonec se ale k zakončení nedostali.
11
Hondův pokus o průnikovou přihrávku do vápna soupeře zastavila obrana Palerma.
10
Pro dlouhý míč si došel až na kraj vápna Diego López.
8
Vázquez pronikl po levé straně, míč mu ale utekl za brankovou čáru a tak bude od své brány odkopávat Diego López.
7
Vázquez dostal míč do běhu na levé straně, Zapata ale zasáhl a míč odkopl do zámezí.
6
Honda faulován Andelkovičem 35 metrů od brány Palerma.
5
Lazaar se dostal k hlavičce po centru z pravé strany, střele však chyběla přesnost i razance.
4
Torres si dobře zpracoval míč ale následně o něj v souboji s Gonzálezem přišel.
3
Domácí stoper Alex musel kvůli problému s okem střídat, nahrazuje ho Zapata.
2
Obrovská šance hostů! Vázquez využil nedorozumění v obraně Milána a šel z levé strany sám na Lópeze, ten jeho ránu dobrým zákrokem vyrazil.
2
Ménez dostal příliš dlouhou přihrávku a hosté tak budou vhazovat.
1
Hosté se hned pokusili o první útok, domácí obrana se ale s přehledem ubránila.
1
-2
Hráči obou mužstev nastupují na hrací plochu, utkání začne za pár okamžiků.

AC Milán: Diego López – Rami, Abate, Alex, De Sciglio – Poli, de Jong, Saponara – Honda, Torres, Ménez.
Náhradníci: Agazzi, Abbiati – Bonera, Albertazzi, Zapata, Zaccardo, Essien, van Ginkel, Armero, Pazzini, Niang, El Shaarawy.

U.S. Citta di Palermo: Sorrentino – Muñoz, González, Andelkovič – Morganella, Bolzoni, Maresca, Barreto, Lazaar – Vázquez, Dybala.
Náhradníci: Ujkani – Vitiello, Feddal, Pisano, Terzi, Daprela, Della Rocca, Ngoyi, Belotti, João Silva, Chocev, Quaison.

Rozhodčí: Gervasoni – Posado, Di Fiore.
Vzájemná utkání:
AC Milan – Palermo 2:0 (17.03.2013)
Palermo – AC Milan 2:2 (30.10.2012)
Palermo - AC Milan 0:4 (03.03.2012)
AC Milan - Palermo 3:0 (15.10.2011)
To hostující U.S. Citta di Palermo vstoupilo do sezóny o poznání hůře a po devíti zápasech mu zatím patří patnáctá příčka., v případě výhry by se ale mohl posunout až na jedenáctou pozici. Z posledních pěti utkání hosté dvakrát vyhráli a třikrát prohráli, daří se jim ale především na vlastním stadionu.
Domácí AC Milán nevstoupil do leošní sezóny špatně a po devíti zápasech mu patří pátá příčka, pokud by však dnes vyhrál, mohl by se posunout až na třetí místo. Z posledních pěti zápasů vyhrálo AC dvakrát a třikrát remizovalo. Uvidíme tedy, jak se jim bude dařit dnes.
Dobrý den, vítám Vás u zápasu italské Serie A, konkrétně u duelu mezi AC Milán a Palermem. Domácí vstoupili do sezóny daleko lépe, než do těch předchozích a hosté se drží nad hranou sestupu. Textovým přenosem Vás bude provázet Jan Číhal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62