Serie A - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Frosinone - 21. dubna 2024   15:00

0:0
(0:0)
Torino
Milinković-Savić – Rodríguez (C), Buongiorno, Tameze – Vojvoda (76. Lazaro), I. Ilić (86. Lovato), Linetty, Bellanova – Vlašić – Zapata, Okereke (68. Sanabria).
Gemello, Popa – Ciammaglichella, Kabić, Masina, Silva.
Rapuano – Rossi, Mastrodonato
Stadio Olimpico Grande Torino, Turín
Frosinone
Turati – Lirola, S. Romagnoli, Okoli – Zortea, Mazzitelli (C) (82. Gelli), Barrenechea, Brescianini (79. D. Seck I), Valeri – Soulé (88. Reinier), Šeddíra (88. Çuni).
Cerofolini, Frattali – Báez, Garritano, Ghedjemis, Ibrahimović, Kvernadze, Lusuardi, Monterisi.

Klání mezi Turínem FC a Frosinone Calcio v 33. kole Serie A branku nepřineslo, a tak se oba týmy rozešly s jedním bodem.

Na začátek lze říct, že se tento výsledek dá považovat za nečekaný při pohledu na postevení obou celků v tabulce.

Přitom z obou týmů na pilu více tlačili hosté, aspoň v prvním poločase. V druhém poločase se začali více snažit i domácí, ke gólu to ale nespělo. Oba celky předvedly ale pěkný fotbal, fanouškům přinesly mnoho šancí a celkově hra nebyla vůbec nudná.

Já vám děkuji za pozornost a někdy zase na viděnou!
90+4'
To byla i poslední akce tohoto utkání. Konec zápasu.
90+4'
Zortea zkusil překvapit brankáře Milinkoviće-Saviće, ten se nenechal jeho střelou nějak rozrušit a míč chytil.
90+1'
Do šance si naběhl Zapata, z dobré palebné pozice ale střílí těsně nad.
90'
Akci v podání Turína zastavil obranným zákrokem jeden z obránců Frosinone.
89'
Hosté se opět dobývají do vápna domácích.
88'
Střídání v týmu Frosinone Calcio:
ze hřiště odchází Walíd Šeddíra, přichází Marvin Çuni.
88'
ze hřiště odchází Matías Soulé, přichází Reinier.
87'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Adrien Tameze).
86'
Střídání v týmu Turín FC:
ze hřiště odchází Ivan Ilić, přichází Matteo Lovato.
85'
Na pravé straně se snažil operovat Soulé, byl ale zastaven čistým zákrokem.
84'
Ilić tuto šanci zahodil. Míč poslal vysoko nad bránu soupeře.
83'
Žlutá karta pro tým Frosinone Calcio (Caleb Okoli).
83'
Faulem se provinil Okoli, který zastavil rozběhnutého Bellanovu.
82'
ze hřiště odchází Luca Mazzitelli, přichází Francesco Gelli.
80'
Tato příležitost skončila dříve, než začala, a tak odkopávat od brány bude Turati.
79'
Lazaro pošle do hry míč od rohového praporku.
79'
ze hřiště odchází Marco Brescianini, přichází Demba Seck.
77'
Hosté vyvíjí tlak na soupeře a snaží se vstřelit první gól utkání.
76'
ze hřiště odchází Mërgim Vojvoda, přichází Valentino Lazaro.
75'
Nedovoleným zákrokem se provinil Šeddíra, který ve snaze proniknout mezi hráči fauloval soupeře.
73'
Rozjetou akci hostů zastavil Buongiorno, který donutil hráče Frosinone se dotknout míče naposled.
71'
K odraženému míči se dostal Soulé. Jeho pokus byl pěkný, ale chybělo mu pár centimetrů.
69'
Ilić se provinil faulem, a tak rozehrávat přímý volný kop budou hosté.
68'
ze hřiště odchází David Okereke, přichází Antonio Sanabria.
67'
Do příležitosti se dostal jeden z hostů, už měl připravený míč na střelu. V nejlepší moment ale přišel obránce domácích a o míč ho připravil.
66'
Tvrdou hru hostů zastavil hlavní albitr. Rozehrávat budou domácí.
64'
Hráči Turína z této šance opět nic nevytěžili, obrana Frosinone funguje na jedničku.
63'
Zapata se uvolnil a zkusil překvapit brankáře soupeře, tuhle příležitost zlikvidoval jeden z obránců a následovat bude rohový kop.
62'
Tento pokus nastřelil jen bránícího hráče domácích, poté se odražený míč dostal do náruče brankáře.
61'
Příležitost přímého volného kopu získali hosté a k míči se staví jak Valeri, tak Soulé.
61'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Karol Linetty).
59'
Z této šance hosté nic nezískali, ba naopak k míči se po faulu dostanou znovu domácí.
58'
Centr našel prvního hráče domácích, ovšem ten chyboval, a tak se do protiútoku hnali hosté a vybojovali také rohový kop.
57'
David Okereke se prosadil jeden na jednoho a prudkou ranou z 20 metrů prověřil reflexy Stefana Turatiho.
55'
Po začátku druhé půle je více aktivní domácí celek.
52'
Zapata chtěl ve vápně najít Okerekeho, tomu chybělo pár kroků, aby míč získal.
51'
Akci rozvíjeli domácí v čele se Zapatou, ovšem do finální fáze se nedostali.
49'
Zortea zkusil obehrát obránce Turína, ten ale míč odkopl do zámezí.
48'
Nedovoleným způsobem hrál Vlašić, a tak rozehrávat budou hosté.
46'
První poločas nám nabídl vyrovnanou partii a můžeme čekat, že ve stejném měřítku budeme pokračovat i v druhém poločase. Zatím jsou více aktivnější hosté. Turín se nenechával přehrávat a také si vytvořil několik šancí. Milinković-Savić musel být párkrát pozorný, a tak jdeme do druhé půle za vyrovnaného stavu.

Druhý poločas začne kolem 16:05.
45'
První poločas skončil. Rozhodčí nenastavil ani jednu minutu nastavení.
44'
Zapata svým dalekonostným pokusem zkusil ohrozit bránu Turatiho. Ten míč pokryl.
43'
Centrovaný míč do vápna poslal jeden z hráčů Frosinone, tento centr byl velice neúspěšný, jelikož přeletěl celé vápno a vedl ke ztrátě míče.
42'
Frosinone je zatím aktivnější na míči a snaží se ohrozit branku Turína. Proti je ale brankář Milinković-Savić.
40'
Po krásné přihrávce se dostal do šance Šeddíra. Ten jeho patičkou opět nemohl ohrozit Milinkoviće-Saviće.
39'
Za cenu faulu zastavil Rodríguez Soulého, a tak u míče zůstanou hosté nadále.
38'
Mazzitelli po chybě soupeře získal míč, byl tahán za dres, ovšem to ho neodradilo od toho vystřelit. Jeho pokus už tak odvážný nebyl a pro gólmana domácích to byl jednoduchý zákrok.
35'
Zapata vybojoval míč a zkusil rozvíjet akci. Tato šance opět skončila v zámezí a následovat bude rohový kop.
34'
Žlutá karta pro tým Frosinone Calcio (Emanuele Valeri).
33'
Turín zahrával rohový kop, ve vápně se ukázala obrana soupeře a možnost otevřít skóre odvrátila.
31'
Bellanova mohl otevřít skóre. To se mu ovšem nepovedlo, protože míč, který mu nahrál jeden ze spoluhráčů, proletěl pár centimetrů od Turatiho brány.
27'
Rozhodčí přerušil akci domácích, protože Zapata ve vápně soupeře zahrál rukou.
25'
Domácí měli možnost rozehrát přímý volný kop z pěkné vzdálenosti. Akci ale odvrátili hosté, kteří míč poslali z vápna.
23'
Rohový kop byl rozehrán nakrátko a našel Valeriho. Ten zkusil vystřelit, ale pokus skončil daleko od brány.
22'
V této fázi hry jsou to spíše hosté, co se snaží postupně dostávat do obrany Turína. Teď z akce vytěžili rohový kop.
20'
Lirola poslal hlavičku na brankáře domácích, ten ale neměl sebemenší problém míč lapit. Letěla totiž přímo doprostřed.
19'
Milinković-Savić poslal dlouhý míč na Zapatu, který míč dokázal hlavičkovat. Ovšem tento pokus se nezapočítá jako úspěšný, protože nebyl ohrožující.
15'
Vojvoda si zlepšil postavení před bránou Frosinone a zkusil své štěstí také. Míč ale netrefil ideálně a Turati pošle míč znovu do hry.
14'
Soulé teď ukázal jak je individuálně zdatný. Od poloviny hřiště utíkal k bráně Milinkoviće-Saviće a zakončil. Jeho pokus letěl těsně vedle pravé tyče.
11'
Bellanova utíkal po pravé straně a zkusil najít ve vápně spoluhráče, jeho centr ale našel hlavu soupeře a ten míč odhlavičkoval.
10'
Opět delší nákop v podání hostů, míč ale nenašel svého adresáta.
9'
Domácí kombinují na středu hřiště a snaží se postupně rozvíjet akci k bráně Frosinone.
8'
Dlouhý nákop jednoho z hráčů Frosinone měl najít vepředu Šeddíru. U míče byl ale dříve brankář domácích.
6'
Rozhodčí zastavil hru. Rodríguez si k zisku míče pomohl faulem.
6'
Linetty se dostal k první větší šanci, jeho střelu poslal ale daleko od brány, přitom nestal ve špatné pozici.
5'
Do střely Soulého zpoza vápna musel skočit jeden z obránců Turína. Tento blok se mu povedl.
4'
Možnost rohového kopu měli hosté, ovšem centrovaný míč se ve vápně dlouho nencházel a ihned ho domácí museli likvidovat.
3'
Vlašić se nacházel v ofsajdu, a tak poprvé rozhodčí v dnešním utkání zvedá praporek nahoru.
2'
Rozehrávku hostů překazil jeden z domácích hráčů. Ovšem s tímto míčem nic domácí nevymysleli.
2'
Hosté utkání začali aktivněji, ovšem do vápna se s míčem nedostali.
1'
Výkopem hostů utkání začalo.
1'
Hráči jsou již na hřišti a zápas za pár okazmžiků započne.

Turín FC: Milinković-Savić – Rodríguez (C), Buongiorno, Tameze – Vojvoda, I. Ilić, Linetty, Bellanova – Vlašić – Zapata, Okereke.
Náhradníci: Gemello, Popa – Ciammaglichella, Kabić, Lazaro, Lovato, Masina, Sanabria, Silva.
Trenér: Ivan Jurić

Frosinone Calcio: Turati – Lirola, S. Romagnoli, Okoli – Zortea, Mazzitelli (C), Barrenechea, Brescianini, Valeri – Soulé, Šeddíra.
Náhradníci: Cerofolini, Frattali – Báez, Çuni, Garritano, Gelli, Ghedjemis, Ibrahimović, Kvernadze, Lusuardi, Monterisi, Reinier, D. Seck I.
Trenér: Eusebio Di Francesco

Rozhodčí: Rapuano – Rossi, Mastrodonato.

Frosinone Calcio

Jak už bylo zmíněno, Frosinone musí řešit jiné problémy. Momentálně je na 18. pozici, která zajišťuje sestup do Serie B, čemuž se chce Eusebio Di Francesco s jeho týmem vyhnout. Na Udinese, aby se bodově dotáhli, ztrácí bod, a tak se dá říct, že remíza s týmem, který má jeden z nejlepších obran v lize, by měla cenu zlata. Frosinone zatím vyhrálo 6 zápasů, v 9 zápasech si připsalo bod a v 17 utkání prohrálo.

Hráč ke sledování: Walid Šeddíra je hráčem, který dokáže vstřelit gól, když je potřeba. V letošní sezóně to dokázal už šestkrát. K tomu přidal i jednu asistenci.
Turín FC

Domácí jsou 4 body od první sedmičky s tím, že motivací může být i to, že Evropu nehráli od roku 2018/19. Po posledním zápase s Juventusem uhráli remízu 0:0, což se může zdát jako dobrý výsledek. Ovšem z pohledu Turína jde o prodloužení série dvou výher z posledních 8 utkání. Svěřenci Ivana Juriće se nachází na 9. místě se 45 body a jejich bilance činí 11 výher, 12 remíz a 9 proher.

Hráč ke sledování: Ostřílený Duvan Zapata má na svém kontě už 11 vstřelených branek, k tomu přidal 4 gólové nahrávky, a tak se dá čekat, že dnes na něj bude trenér domácích také spoléhat.
Preview

Ve 33. kole uvidíme klání mezi Turínem FC a Frosinone. Oba týmy mají momentálně rozdílné problémy. Mezitím, co Turín bojuje o postup do pohárové Evropy, Frosinone se snaží udržet v nejvyšší italské soutěži.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62