Fortuna liga 2018 - 2019 - 1. fotbalová liga | iSport.cz
10. 2. • 17:00
Sparta vs. Bohemians 1905 Sparta vs. Bohemians 1905 Generali Arena, Praha-Letná Generali Arena, Praha-Letná
Sparta
Sparta
1:0
ONLINE
10. 2.
17:00
Bohemians 1905
Bohemians 1905
9. 2. • 17:00
Slavia vs. Teplice Slavia vs. Teplice Sinobo Stadium, Praha-Vršovice Sinobo Stadium, Praha-Vršovice
Slavia
Slavia
2:0
ONLINE
9. 2.
17:00
Teplice
Teplice
9. 2. • 15:00
Ml. Boleslav vs. Plzeň Ml. Boleslav vs. Plzeň Adidas Aréna, Mladá Boleslav Adidas Aréna, Mladá Boleslav
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
1:1
ONLINE
9. 2.
15:00
Plzeň
Plzeň
9. 2. • 15:00
Liberec vs. Příbram Liberec vs. Příbram Stadion U Nisy, Liberec Stadion U Nisy, Liberec
Liberec
Liberec
4:0
ONLINE
9. 2.
15:00
Příbram
Příbram
8. 2. • 18:00
Olomouc vs. Jablonec Olomouc vs. Jablonec Andrův stadion, Olomouc Andrův stadion, Olomouc
Olomouc
Olomouc
1:2
ONLINE
8. 2.
18:00
Jablonec
Jablonec
8. 2. • 18:00
Dukla vs. Ostrava Dukla vs. Ostrava Na Julisce, Praha-Dejvice Na Julisce, Praha-Dejvice
Dukla
Dukla
1:1
ONLINE
8. 2.
18:00
Ostrava
Ostrava
9. 2. • 15:00
Zlín vs. Slovácko Zlín vs. Slovácko Stadion Letná, Zlín Stadion Letná, Zlín
Zlín
Zlín
0:1
ONLINE
9. 2.
15:00
Slovácko
Slovácko
9. 2. • 15:00
Karviná vs. Opava Karviná vs. Opava Městský stadion Karviná, Karviná Městský stadion Karviná, Karviná
Karviná
Karviná
1:1
ONLINE
9. 2.
15:00
Opava
Opava
Tabulka 2018/2019
Z V R P Skóre B
1. Slavia 28 22 3 3 70:21 69
2. Plzeň 28 20 4 4 42:26 64
3. Sparta 28 16 6 6 48:24 54
4. Jablonec 28 14 6 8 49:25 48
5. Ostrava 28 12 6 10 36:32 42
6. Liberec 28 10 9 9 29:24 39
7. Ml. Boleslav 28 10 8 10 47:42 38
8. Olomouc 28 11 4 13 34:41 37
9. Zlín 28 11 3 14 31:37 36
10. Teplice 28 10 5 13 32:40 35
11. Opava 28 9 6 13 39:44 33
12. Slovácko 28 10 3 15 29:41 33
13. Bohemians 1905 28 7 9 12 27:36 30
14. Příbram 28 8 5 15 32:62 29
15. Karviná 28 6 5 17 34:51 23
16. Dukla 28 5 4 19 23:56 19
  • Skupina o titul
  • Skupina o účast v EL
  • Skupina o záchranu

Tabulka střelců

Hráč Góly
1.  Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 21
2.  Jean-David Beauguel Plzeň 14
3.  Miroslav Stoch Slavia 12
4.  Jakub Hora Teplice 11
5.  Guélor Kanga Sparta 11
6.  Benjamin Tetteh Sparta 11
7.  Martin Doležal Jablonec 10
8.  Tomáš Souček Slavia 10
9.  Josef Hušbauer Slavia 9
10.  Nemanja Kuzmanović Ostrava 9
11.  Tomáš Smola Opava 9
12.  Michal Trávník Jablonec 9
13.  Tomáš Wágner Karviná 9
14.  Lukáš Budínský Karviná 8
15.  Milan Škoda Slavia 8
16.  Dame Diop Ostrava 7
17.  Michael Krmenčík Plzeň 7
18.  Jan Kuchta Teplice 7
19.  Lukáš Masopust Slavia 7
20.  Martin Nešpor Olomouc 7
21.  David Vaněček Teplice 7
22.  Milan Baroš Ostrava 6
23.  Tomáš Chorý Plzeň 6
24.  Jan Chramosta Jablonec 6
25.  Antonín Fantiš Příbram 6
26.  Roman Potočný Liberec 6
27.  Tomáš Poznar Zlín 6
28.  Tomáš Přikryl Ml. Boleslav 6
29.  Vlastimil Daníček Slovácko 5
30.  Uroš Djuranović Dukla 5
31.  Abdalláh Júsuf Hilál Bohemians 1905 5
32.  Jan Matoušek Příbram 5
33.  Peter Olayinka Slavia 5
34.  Roman Procházka Plzeň 5
35.  Pavel Vyhnal Zlín 5
36.  Tomáš Zajíc Slovácko 5
37.  Dávid Guba Karviná 4
38.  Patrik Hrošovský Plzeň 4
39.  Václav Juřena Opava 4
40.  Libor Kozák Liberec 4
41.  Tomáš Ladra Ml. Boleslav 4
42.  Pavel Moulis Teplice 4
43.  Jakub Nečas Bohemians 1905 4
44.  Jakub Plšek Olomouc 4
45.  Jan Rezek Příbram 4
46.  Ivan Schranz Dukla 4
47.  Miroslav Slepička Příbram 4
48.  Nicolae Stanciu Sparta 4
49.  Ladislav Takács Ml. Boleslav 4
50.  Jaromír Zmrhal Slavia 4
51.  Vladimír Coufal Slavia 3
52.  Šimon Falta Olomouc 3
53.  Martin Fillo Ostrava 3
54.  Michal Frydrych Slavia 3
55.  Stanislav Hofmann Slovácko 3
56.  Tomáš Holeš Jablonec 3
57.  Lukáš Hůlka Bohemians 1905 3
58.  Matěj Hybš Liberec 3
59.  Joel Ngandu Kayamba Opava 3
60.  Ondřej Kúdela Slavia 3
61.  Roman Květ Příbram 3
62.  Marek Matějovský Ml. Boleslav 3
63.  Ruslan Mingazov Příbram 3
64.  Jakub Považanec Jablonec 3
65.  Matěj Pulkrab Sparta 3
66.  Lukáš Sadílek Slovácko 3
67.  Ondřej Šašinka Ostrava 3
68.  Bronislav Stáňa Opava 3
69.  Josef Šural Sparta 3
70.  Stanislav Tecl Slavia 3
71.  Adriel D´Avila Ba Loua Karviná 2
72.  Alexandru Baluta Slavia 2
73.  Lukáš Bartošák Zlín 2
74.  Vít Beneš Olomouc 2
75.  Jan Bořil Slavia 2
76.  Martin Dostál Bohemians 1905 2
77.  David Douděra Dukla 2
78.  Ján Ďurica Dukla 2
79.  Pavel Dvořák Olomouc 2
80.  Martin Frýdek Sparta 2
81.  Petr Galuška Karviná 2
82.  Martin Hašek Bohemians 1905 2
83.  Marek Havlík Slovácko 2
84.  Adam Hložek Sparta 2
85.  Lukáš Holík Dukla 2
86.  Daniel Holzer Ostrava 2
87.  David Houska Olomouc 2
88.  Jakub Janetzký Opava 2
89.  Václav Jemelka Olomouc 2
90.  Josef Jindřišek Bohemians 1905 2
91.  Vladimir Jovović Jablonec 2
92.  Tomáš Jursa Opava 2
93.  Lukáš Kalvach Olomouc 2
94.  Jan Kopic Plzeň 2
95.  Jan Kovařík Plzeň 2
96.  Daniel Krch Bohemians 1905 2
97.  David Lischka Jablonec 2
98.  Tomáš Malinský Liberec 2
99.  Petr Mareš Ml. Boleslav 2
100.  Róbert Matejov Zlín 2
101.  Muris Mešanović Ml. Boleslav 2
102.  Branislav Milošević Dukla 2
103.  Filip Oršula Liberec 2
104.  Jan Pázler Liberec 2
105.  Jakub Pešek Liberec 2
106.  Srdjan Plavšić Sparta 2
107.  Jakub Podaný Dukla 2
108.  David Puškáč Opava 2
109.  Eric Ramírez Karviná 2
110.  Jakub Řezníček Plzeň 2
111.  Martin Sladký Olomouc 2
112.  Vojtěch Smrž Karviná 2
113.  Patrizio Stronati Ostrava 2
114.  Jiří Texl Olomouc 2
115.  Mick Van Buren Slavia 2
116.  Bogdan Vatajelu Jablonec 2
117.  Radek Voltr Příbram 2
118.  Jakub Yunis Olomouc 2
119.  Tomáš Zahradníček Olomouc 2
120.  Petr Zapalač Opava 2
121.  Pavel Zavadil Opava 2
122.  Jan Záviška Bohemians 1905 2
123.  Patrik Žitný Teplice 2
124.  Rafael Acosta Jablonec 1
125.  Emmanuel Antwi Příbram 1
126.  Frederik Bilovský Dukla 1
127.  Radim Breite Liberec 1
128.  Aleš Čermák Plzeň 1
129.  Alexandru Chipciu Sparta 1
130.  Jaroslav Diviš Slovácko 1
131.  Murphy Dorley Liberec 1
132.  Václav Drchal Sparta 1
133.  Adnan Džafić Ml. Boleslav 1
134.  Jiří Fleišman Ostrava 1
135.  Zoran Gajić Zlín 1
136.  Vojtěch Hadaščok Dukla 1
137.  Filip Hašek Bohemians 1905 1
138.  Milan Havel Plzeň 1
139.  Matěj Helebrand Opava 1
140.  Libor Holík Zlín 1
141.  Tomáš Hořava Plzeň 1
142.  Jan Hošek Teplice 1
143.  David Hovorka Jablonec 1
144.  Petr Hronek Zlín 1
145.  Robert Hrubý Ostrava 1
146.  Tomáš Hübschman Jablonec 1
147.  Tomáš Jablonský Příbram 1
148.  Alexander Jakubov Zlín 1
149.  Adam Jánoš Ostrava 1
150.  Michal Jeřábek Teplice 1
151.  Petr Jiráček Zlín 1
152.  Václav Jurečka Opava 1
153.  Taras Kačaraba Liberec 1
154.  Ibrahim Keita Příbram 1
155.  Tiémoko Konaté Ml. Boleslav 1
156.  Martin Koscelník Liberec 1
157.  Matěj Koubek Bohemians 1905 1
158.  Antonín Křapka Ml. Boleslav 1
159.  Miloš Kratochvíl Jablonec 1
160.  Jan Krob Teplice 1
161.  Filip Kubala Slovácko 1
162.  Vojtěch Kubista Jablonec 1
163.  Milan Lalkovič Olomouc 1
164.  Ondřej Lingr Karviná 1
165.  Dominik Mašek Bohemians 1905 1
166.  Elvis Mashike Sukisa Liberec 1
167.  David Moberg Karlsson Sparta 1
168.  Jan Moravec Karviná 1
169.  Jan Navrátil Slovácko 1
170.  Aleš Nešický Liberec 1
171.  Costa Nhamoinesu Sparta 1
172.  Filip Panák Karviná 1
173.  Lukáš Pazdera Ostrava 1
174.  Milan Petržela Plzeň 1
175.  Václav Procházka Ostrava 1
176.  Uroš Radaković Sparta 1
177.  Petr Reinberk Slovácko 1
178.  Rudolf Reiter Bohemians 1905 1
179.  Radim Řezník Plzeň 1
180.  Michal Sáček Sparta 1
181.  Jakub Šašinka Ostrava 1
182.  Petr Ševčík Liberec 1
183.  Dominik Simerský Opava 1
184.  Martin Šindelář Ostrava 1
185.  Rudolf Skácel Příbram 1
186.  Eduard Sobol Jablonec 1
187.  Lukáš Štetina Sparta 1
188.  Jan Sýkora Slavia 1
189.  Daniel Tetour Dukla 1
190.  Daniel Trubač Teplice 1
191.  Kamil Vacek Bohemians 1905 1
192.  Michal Vepřek Olomouc 1
193.  Tomáš Vondrášek Teplice 1
194.  Vukadin Vukadinović Sparta 1
195.  Ondřej Zahustel Sparta 1
196.  Lukáš Železník Zlín 1
197.  Jan Žídek Opava 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Tabulka Fortuna ligy 2018/2019
Články odjinud


Články odjinud