15. ledna 2018 • 10:05

Australian Open je tu! Zvol ty nejlepší tenisty a hraj o 30 tisíc a Berdychovu raketu

Autor:
TOP VIDEA
Milan Antoš a Jiří Lípa hodnotí prohru s Ruskem: Zlomem byly nevyužité přesilovky Milan Antoš a Jiří Lípa hodnotí prohru s Ruskem: Zlomem byly nevyužité přesilovky
15. den na ZOH: „Méďa“ vychytal Čechy, Vonnová pochválila Ester 15. den na ZOH: „Méďa“ vychytal Čechy, Vonnová pochválila Ester
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fanoušci tenisu pozor! Od tohoto týdne začíná grandslamový turnaj Australian Open a Sazka Fantasy si pro vás připravila skvělé ceny. Vyber si dva dvě tenistky a dva tenisty na každý hrací den, získej víc bodů než soupeři a hraj o raketu Tomáše Berdycha, se kterou hrál na loňském turnaji v Dubaji.S Australian Open hrajeme od neděle každý den až do 23. ledna. Ten nejlepší vždy postupuje do finále, ve kterém se ti nejlepší utkají o podepsanou raketu Tomáše Berdycha. A další skvělé ceny? 17. ledna jsme přichystali soutěž o další vybavení Tomáše Berdycha a ceny za 3000 Kč. 19. ledna se můžete těšit na soutěž o ceny za 6000 Kč a ten samý turnaj vás čeká i 21. Ledna, tedy soutěž o ceny za 6000 Kč. Dohromady v grandslamovém turnaji rozdáme ceny za 30 tisíc korun!

Tenhle týden ale zdaleka nepatří jen tenisu. Fanoušci toho nejlepší fotbalu si můžou sestavit tým z hráčů anglické Premier League. O víkendu hrajeme o ceny za 3000 Kč, vstupné 30 Sazka Tokenů.

Zvol si ty nejúspěšnější tenisty a hraj o raketu Tomáše Berdycha a 30 tisíc!

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitkyHraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

A dočkají se i experti na lední hokej. 21. ledna hrajeme s extraligou o ceny v hodnotě 3000 Kč, vstupné je bez Tokenů. O víkendu pak vyzkoušejte soutěž NHL o ceny v hodnotě 3000 Kč, kde je vstupné zdarma.

720p 360p
Chceš trénovat sportovní hvězdy? Sestav svůj tým a hraj o super ceny!

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze