15. ledna 2018 • 10:05

Australian Open je tu! Zvol ty nejlepší tenisty a hraj o 30 tisíc a Berdychovu raketu

Autor:
TOP VIDEA
Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce
Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fanoušci tenisu pozor! Od tohoto týdne začíná grandslamový turnaj Australian Open a Sazka Fantasy si pro vás připravila skvělé ceny. Vyber si dva dvě tenistky a dva tenisty na každý hrací den, získej víc bodů než soupeři a hraj o raketu Tomáše Berdycha, se kterou hrál na loňském turnaji v Dubaji.S Australian Open hrajeme od neděle každý den až do 23. ledna. Ten nejlepší vždy postupuje do finále, ve kterém se ti nejlepší utkají o podepsanou raketu Tomáše Berdycha. A další skvělé ceny? 17. ledna jsme přichystali soutěž o další vybavení Tomáše Berdycha a ceny za 3000 Kč. 19. ledna se můžete těšit na soutěž o ceny za 6000 Kč a ten samý turnaj vás čeká i 21. Ledna, tedy soutěž o ceny za 6000 Kč. Dohromady v grandslamovém turnaji rozdáme ceny za 30 tisíc korun!

Tenhle týden ale zdaleka nepatří jen tenisu. Fanoušci toho nejlepší fotbalu si můžou sestavit tým z hráčů anglické Premier League. O víkendu hrajeme o ceny za 3000 Kč, vstupné 30 Sazka Tokenů.

Zvol si ty nejúspěšnější tenisty a hraj o raketu Tomáše Berdycha a 30 tisíc!

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitkyHraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

A dočkají se i experti na lední hokej. 21. ledna hrajeme s extraligou o ceny v hodnotě 3000 Kč, vstupné je bez Tokenů. O víkendu pak vyzkoušejte soutěž NHL o ceny v hodnotě 3000 Kč, kde je vstupné zdarma.

Chceš trénovat sportovní hvězdy? Sestav svůj tým a hraj o super ceny!
720p 360p

 Klasická verze
Mobilní verze