KOMPLETNÍ POŘADÍ: Podzimním králem ligy je slávista Souček | iSport.cz
19. prosince 2018 • 04:30

KOMPLETNÍ POŘADÍ: Podzimním králem ligy je slávista Souček

TOP VIDEA
PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali
Šachista ranařem! Triumfátor Dvořák v pořadu Fight! promluvil o trablech s XFN i vábení dopingem Šachista ranařem! Triumfátor Dvořák v pořadu Fight! promluvil o trablech s XFN i vábení dopingem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Podzimní část fotbalové Fortuna ligy je za námi a my se můžeme podívat na průběžné výsledky soutěže o Krále ligových trávníků deníku Sport. Absolutně nejlepším průměrem ze známek, kterými Sport každé kolo hodnotí všechny hráče, se může pochlubit Tomáš Souček ze Slavie. Projděte si kompletní pořadí po podzimu, započítání jsou hráči, kteří byli hodnoceni alespoň ve třinácti zápasech.



Král ligových trávníků - kompletní pořadí po podzimu

# Hráč Klub Prům. zn. Zápasy
1. T. Souček Slavia 6,68 19
2. Ševčík Liberec 6,59 17
3. Kúdela Slavia 6,54 13
4. Trávník Jablonec 6,44 18
5. Kayamba Opava 6,38 13
6. Hušbauer Slavia 6,33 18
7. Stronati Ostrava 6,33 18
8. Coufal Slavia 6,33 15
9. Lischka Jablonec 6,28 18
10. Beauguel Zlín 6,28 18
11. Komličenko Ml. Boleslav 6,28 18
12. Stoch  Slavia 6,26 19
13. Masopust Jablonec 6,23 13
14. Hovorka Jablonec 6,2 15
15. Traoré Slavia/Zlín 6,15 13
16. Kanga Sparta 6,15 13
17. Zavadil Opava 6,13 15
18. Júsuf Bohemians 1905 6,13 15
19. Přikryl Ml. Boleslav 6,12 17
20. Laštůvka Ostrava 6,11 19
21. Baluta Slavia 6,07 14
22. Fleišman Ostrava 6,06 18
23. Matejov Zlín 6,06 18
24. Ngadeu Slavia 6,06 16
25. Mat. Hanousek Jablonec 6 19
26. R. Procházka Plzeň 6 13
27. Stanciu Sparta 5,94 17
28. Zmrhal Slavia 5,94 16
29. Bořil Slavia 5,93 15
30. Doležal Jablonec 5,93 14
31. M. Hašek ml. Bohemians 1905 5,92 13
32. Karafiát Liberec 5,89 18
33. Diop Ostrava 5,87 15
34. Krmenčík Plzeň 5,85 13
35. Tetteh Sparta 5,84 19
36. Fillo Ostrava 5,83 18
37. R. Hrubý Ostrava 5,83 18
38. Podio Zlín 5,82 17
39. Šeda Ml. Boleslav 5,82 17
40. Smola Opava 5,81 16
41. Holzer Ostrava 5,79 19
42. Kuzmanovič Opava 5,79 19
43. Limberský Plzeň 5,75 16
44. Považanec Jablonec 5,75 16
45. V. Hrubý Jablonec 5,74 19
46. Jovovič Jablonec 5,72 18
47. Breite Liberec 5,72 18
48. Petržela Plzeň 5,71 14
49. Hübschman Jablonec 5,69 16
50. Holeš Jablonec 5,68 19
51. Radakovič Sparta 5,67 18
52. Hubník Plzeň 5,65 17
53. Jánoš Ostrava 5,63 16
54. P. Buchta Zlín 5,63 16
55. Vaněček Teplice 5,63 16
56. Bartošák Zlín 5,61 18
57. Šindelář Ostrava 5,59 17
58. Kačaraba Liberec 5,59 17
59. Valeš Bohemians 1905 5,57 14
60. Jemelka Olomouc 5,56 16
61. Mareš Ml. Boleslav 5,54 13
62. Hrošovský Plzeň 5,53 19
63. Hora Teplice 5,53 19
64. Berkovec Karviná 5,53 19
65. Pazdera Ostrava 5,53 15
66. O. Kolář Slavia 5,5 18
67. Jiráček Zlín 5,5 18
68. A. Král Teplice 5,47 17
69. Nešpor Olomouc 5,47 15
70. Jak. Diviš Teplice 5,46 13
71. Wágner Karviná 5,46 13
72. Nita Sparta 5,44 16
73. Konaté Ml. Boleslav 5,43 14
74. Pauschek Ml. Boleslav 5,42 19
75. M. Dostál Bohemians 1905 5,42 19
76. Potočný Liberec 5,41 17
77. Krch Bohemians 1905 5,41 17
  Reiter Bohemians 1905 5,41 17
79. M. Buchta Olomouc 5,39 18
80. Šural Sparta 5,38 13
81. Takács Ml. Boleslav 5,37 19
82. Rada Dukla 5,37 19
83. Řezník Plzeň 5,35 17
84. Frýdek Sparta 5,33 18
85. F. Hašek Bohemians 1905 5,33 18
86. Gajič Zlín 5,32 19
87. Schaffartzik Opava 5,31 16
88. Sladký Olomouc 5,31 16
89. Vondrášek Teplice 5,28 18
90. Simerský Opava 5,28 18
91. Svozil Opava 5,28 18
92. Houska Olomouc 5,28 18
93. Žitný Teplice 5,27 15
94. Tetour Dukla 5,27 15
95. Krob Teplice 5,24 17
96. O. Šašinka Ostrava 5,23 13
97. Jan Rezek Příbram 5,23 13
98. Kalvach Olomouc 5,21 19
99. Šrom Opava 5,21 14
100. Nový Příbram 5,21 14
101. Schranz Dukla 5,2 15
102. Falta Olomouc 5,19 16
103. Janečka Karviná 5,16 19
104. Kuchta Slovácko 5,15 13
105. Bartek Bohemians 1905 5,15 13
106. Šmíd Bohemians 1905 5,14 14
107. Kalabiška Slovácko 5,13 16
108. Budínský Karviná 5,13 16
109. Hnaníček Zlín 5,13 15
110. Navrátil Slovácko 5,12 17
111. S. Dostál Zlín 5,11 19
112. Chipciu Sparta 5,11 18
113. Ladra Ml. Boleslav 5,11 18
114. Daníček Slovácko 5,11 18
115. Texl Olomouc 5,08 13
116. Costa Sparta 5,07 15
117. Záviška Bohemians 1905 5,07 14
118. Lingr Karviná 5,07 14
119. Fantiš Příbram 5,06 18
120. Jursa Opava 5,06 16
121. Kučera Teplice 5,05 19
122. Zapalač Opava 5,05 19
123. Miloševič Dukla 5 19
124. Květ Příbram 5 17
125. Jeřábek Teplice 5 16
126. Kopic Plzeň 5 13
127. Hofmann Slovácko 4,94 18
128. Juroška Slovácko 4,94 18
129. Vepřek Olomouc 4,94 17
130. Hořava Plzeň 4,93 15
131. Mikula Liberec 4,93 14
132. Chaluš Ml. Boleslav 4,92 13
133. Sadílek Slovácko 4,92 13
134. Moravec Karviná 4,89 19
135. Havlík Slovácko 4,89 18
136. Zahradníček Olomouc 4,89 18
137. Štěrba Olomouc 4,85 13
138. Podaný Dukla 4,85 13
139. Plšek Olomouc 4,83 18
140. Hrabina Opava 4,82 17
141. Čermák Plzeň 4,81 16
142. Pernica Plzeň 4,8 15
143. Džafič Ml. Boleslav 4,79 14
144. Antwi Příbram 4,73 15
145. Ljevakovič Teplice 4,72 18
146. Krejčí Slovácko 4,72 18
147. Čolič Karviná 4,72 18
148. Letič Karviná 4,67 15
149. Plavšič Sparta 4,56 16
150. Bilovský Dukla 4,54 13
  Douděra Dukla 4,54 13
152. Smrž Karviná 4,54 13
153. Bezpalec Dukla 4,5 16
154. Hůlka Ml. Boleslav 4,47 19
155. Tregler Příbram 4,47 17
156. Hlúpik Příbram 4,2 15
157. Skácel Příbram 4,15 13
158. Nitrianský Příbram 4,07 15

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program nadstavby Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Hokejová extraliga 2018/2019: Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY



Články odjinud


Články odjinud