Pardubické selhání. Lídry druhé ligy vyřadil z poháru tým ze dna ČFL | iSport.cz
3. září 2019 • 20:10

Pardubické selhání. Lídry druhé ligy vyřadil z poháru tým ze dna ČFL

Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Nebudou chybět tradiční rubriky ani pořad Se Simonou Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Nebudou chybět tradiční rubriky ani pořad Se Simonou
SESTŘIH: Atlético - Juventus 2:2. Vyrovnání na poslední chvíli SESTŘIH: Atlético - Juventus 2:2. Vyrovnání na poslední chvíli

Vedoucí tým druhé fotbalové ligy Pardubice nepotvrdily roli favorita v 2. kole MOL Cupu a po porážce 1:2 v Benešově z domácího poháru vypadly. Postupující tým z ČFL se dalšího soupeře dozví při středečním losu.

Středočeskému týmu se zatím v sezoně nedařilo. V ČFL ve skupině A je Benešov po čtyřech kole předposlední a na výhru stále, ale v poháru se proti týmu z vyšší soutěže vytáhl.

Už ve čtvrté minutě mu zajistil vedení Michael Azilinon a v závěru prvního poločasu zvýšil na 2:0 Vojtěch Engelmann, bývalý hráč pražské Dukly, Baníku Ostrava a Bohemians. Pardubice, které v druhé lize v sedmi zápasech ani jednou neprohrály, pouze snížily v 63. minutě zásluhou Michala Hlavatého.

Jméno dalšího soupeře se fotbalisté Benešova dozvědí ve středu, kdy se losuje třetí kolo poháru.