Drama v poháru zvládla Boleslav. Se Slováckem udeřila v prodloužení

0
Koubkův majstrštyk: Osm nul a LM pro Česko. Další krok: smlouva a boj o titul?
PRVNÍ DOJEM: Jágr v kondici, Kladno jede. Smoleňák vzýval pána z Vysočiny

Fotbalisté Mladé Boleslavi zvítězili po obratu v osmifinále domácího poháru nad Slováckem 4:2 po prodloužení. Ve čtvrtfinále se utkají s Teplicemi.

Skóre otevřel v 34. minutě hostující Jurečka, krátce po změně stran srovnal Ladra. V 72. minutě vrátil Slovácku vedení střídající Kalabiška, ale Preisler pět minut před koncem základní hrací doby poslal duel do prodloužení, v němž o postupu Středočechů rozhodli Zmrhal se střídajícím Budínským.

Další čtvrtfinálové dvojice tvoří Olomouc - Slavia a Plzeň - Liberec. Obhájce trofeje Sparta se utká buď s Jabloncem, nebo druholigovou Vlašimí, jejichž souboj je na programu v sobotu.

Domácí: 49. Ladra, 84. Preisler, 104. Zmrhal, 109. Budínský

Hosté: 33. Jurečka, 72. Kalabiška

Domácí: Šeda – Řezník (80. Škoda), Šimek (91. Jakub Klíma), Křapka, Preisler – Takács (44. Jirásek, 67. Budínský), Matějovský (C) – Skalák (67. Fulnek), Ladra, Zmrhal – Jiří Klíma (106. Douděra)

Hosté: Nemrava – Reinberk (91. Kubala), Hofmann, Srubek, Divíšek (67. Kalabiška) – Havlík, Daníček (C) – Jurečka (67. Petržela), Sadílek, Navrátil (113. Polášek) – Cicilia (67. Kliment)

Domácí: Skalák, Jiří Klíma

Hosté: Kliment, Daníček