Plzeň letí na horkou půdu do Izraele. Chce uspět a přivézt tři body | iSport.cz
24. října 2012 • 08:40

Plzeň letí na horkou půdu do Izraele. Chce uspět a přivézt tři body

Plzeň se chystá na ofenzivní duel.
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Attila Limberský? To se to blbne, když vás jistí Proske LIGA NARUBY: Attila Limberský? To se to blbne, když vás jistí Proske
Šťastný kouč Šilhavý: Na Euru budeme konkurenceschopní. A ještě silnější Šťastný kouč Šilhavý: Na Euru budeme konkurenceschopní. A ještě silnější
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přespali v hotelu přímo na ruzyňském letišti a přesně v půl deváté odletěli do Tel Avivu. Fotbalisté Viktorie Plzeň mění pochmurné inverzní počasí v Česku za slunný Izrael. Co je v duelu s Hapoelem čeká? „Jsou rychlí a kombinačně velmi silní,“ představuje soupeře obránce David Limberský.„Jejich hráči, to jsou takoví hračičkové, s míčem to hodně umí,“ přidává záložník Vladimír Darida. Podle něj tedy čeká jeho tým podobný zápas, jaký odehráli o víkendu v Gambrinus lize proti Jablonci.

Oba mančafty budou chtít hrát dopředu, což ofenzivně laděné Plzni vyhovuje. „Jako každý tým lze nalézt vzadu okénka,“ dává recept na úspěch Limberský.

Jediným hráčem z kádru Pavla Vrby, jenž už na Hapoel narazil, je stoper František Ševinský. V dresu Mladé Boleslavi však do samotného zápasu nezasáhl. „Trenér tehdy postavil ofenzivní sestavu, potřebovali jsme vyhrát,“ vzpomíná. Tentokrát by na hřišti chybět neměl.

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud