Trenér Zwolle: Nejsme tu jako turisté, Spartě vstřelíme dva góly | iSport.cz
28. srpna 2014 • 09:30

Trenér Zwolle: Nejsme tu jako turisté, Spartě vstřelíme dva góly

Autor: jab
Vstoupit do diskuse
0
Fotbalistům Zwolle dává domácí výsledek se Spartou (1:1) stále slušnou naději na postup. A hráči i trenér Ron Jans si to uvědomují
TOP VIDEA
Fotbalové spekulace: Pogba do Realu, Sancho bude na roztrhání
SE SIMONOU v karanténě: Bijec Procházka a volání na chalupu. Jak se udržuje v kondici a co právě čte?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Obdivovat památky do Prahy nepřijeli. Fotbalistům Zwolle dává domácí výsledek se Spartou (1:1) stále slušnou naději na postup. A hráči i trenér Ron Jans si to uvědomují. "Necítím žádný strach, jen velkou šanci v Evropské lize pokračovat," burcoval na tiskové konferenci šestapadesátiletý kouč.Sebevědomá slova rodáka ze Zwollle podporují výsledky jeho týmu z nizozemské ligy. Po třech kolech je v domácí soutěži lepší jen PSV Eindhoven, a to díky lepšímu skóre. Oba týmy ze tří zápasů třikrát zvítězily.

"Za 104 let klubové existence a jsme ještě nikdy evropské poháry nehráli, proto si to užíváme. Ale ne jako turisté, ale jako hráči, kteří přijeli bojovat o postup," slíbil Jans, který bude opět hodně spoléhat na Tomáše Necida. "Udělal na mě velký dojem, je to silový a fyzicky zdatný hráč," chválil českého útočníka.

"Necid je profík, je klidný. Očekávám, že možná bude celý zápas vypískáván," přisadil si kapitán Zwolle Bram van Polen. "Důležitější ale asi bude, aby ten pískot zněl i na konci zápasu," doplnil s úsměvem jeho trenér.

Trenér Zwolle: Nejsme v Praze jako turisté

Vstoupit do diskuse
0
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud