7. srpna 2015 • 14:26

Srbská Vojvodina? Nevyzpytatelný soupeř, míní po losu v Plzni

Autor: ,
TOP VIDEA
TOP góly 20. kola La Ligy: Williamsův zázračný volej a povedená rána Modriče TOP góly 20. kola La Ligy: Williamsův zázračný volej a povedená rána Modriče
Český tým pro olympiádu? Líbí se mi, že máme jistotu v bráně, hlásí Dominik Hašek Český tým pro olympiádu? Líbí se mi, že máme jistotu v bráně, hlásí Dominik Hašek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Za nevyzpytatelného soupeře považují fotbalisté Plzně srbský klub Vojvodina Novi Sad, se kterým se utkají v play off o postup do Evropské ligy. Za varování berou zejména to, že Vojvodina vyhrála ve 3. předkole 4:0 na hřišti Sampdorie Janov."Vojvodina vyřadila Sampdorii Janov, takže určitě bude nepříjemná. Sám jsem na ně zvědavý," řekl útočník Michal Ďuriš. "Jsou trochu nevyzpytatelní a nečitelní. Nevím, co si o nich myslet. Na Sampdorii vyhráli 4:0, doma zas 0:2 prohráli. Uvidíme, až se s nimi blíže seznámíme," dodal záložník Jan Kopic.

Oba se však shodnou zejména na tom, že Srbsko rovná se fanatičtí fanoušci. "Fanoušci budou určitě v dobrém slova smyslu blázni, což je pro fotbal jen dobře a úrovni hry to pomůže," mínil Ďuriš. "Dostali jsme Srby, takže určitě budou mít bouřlivé fanoušky," souhlasil Kopic.

V plzeňské kabině před losem panovala shoda, že nejlepší by bylo dostat Žilinu. "Shodli jsme se, že by to bylo nejlepší kvůli tomu, že je to blízko a nebylo by náročné cestování. Ale dopadlo to takhle, tak si s tím musíme poradit," řekl Kopic. To Ďuriš byl jako Slovák jedním z mála hráčů v kabině, který Žilinu nechtěl. "Jinak mi to bylo jedno," dodal.

Hráči Plzně příliš neřeší ani to, že boj s Vojvodinou začnou 20. srpna doma a soupeř tak bude mít v odvetě výhodu bouřlivého domácího prostředí. "Až na konci se ukáže, pro koho to bude výhoda. Teď jsme si přivezli dobrý výsledek z Tel Avivu a nakonec to výhoda nebyla," připomněl Ďuriš vyřazení s Maccabi Tel Aviv v 3. předkole Ligy mistrů. "Také jsem si myslel, že hrát první venku je výhoda, ale teď se nám to nevyplatilo. Tak uvidíme," přitakal Kopic.

Zklamaný Kolář: Gól zanechal stopy, pak jsme jen nakopávali míče

Vše bylo obráceně, než jsme chtěli, řekl Koubek po konci Plzně v LM

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze