Fanoušci Frankfurtu řádili v Římě. Schovávali se i policisté | iSport.cz
13. prosince 2018 • 21:09

Fanoušci Frankfurtu řádili v Římě. Schovávali se i policisté

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Eintracht Frankfurt podle všeho nemine přísný trest od UEFA za opakované řádění fanoušků. Příznivci německého fotbalového týmu tropili výtržnosti v Římě před dnešním utkáním Evropské ligy proti Laziu a potíže dělali i během samotného zápasu na Olympijském stadionu.Před zápasem vyprovokovali příznivci Frankfurtu potyčky s domácími ultras, při kterých zasahovala policie a zatkla pět Němců.

V hledišti stadionu měli poté hostující fanoušci výraznou převahu a opakovaně házeli světlice a dělobuchy na hrací plochu. V druhém poločase pak směřovali nebezpečné předměty do sektoru příznivců Lazia.

Němečtí fanoušci v ulicích Říma dělali problémy
Němečtí fanoušci v ulicích Říma dělali problémy

Na vedoucí gól svého mužstva někteří z německých fanoušků reagovali tak, že přelezli přes plexisklo a pronikl na hřiště, kde je honili policisté. Ti se pak postavili před jejich sektor, ale museli se schovávat před vrhanými kouřovými bombami a dalšími předměty.

Eintracht rizikový zápas na hřišti Lazia vyhrál 2:1. Připsal si vítězství i v šestém duelu základní skupiny a s plným počtem 18 bodů postoupil do jarní vyřazovací fáze.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud