16. dubna 2022 • 11:35

Naštvaná Barca reaguje na lavinu fans Frankfurtu: Lístky budou nepřenosné

Autor: ČTK, krm
Vstoupit do diskuse
2
TOP VIDEA
Sněholiga: Slavia na D1, Priskeho rozzuřil Karabec, hrálo by se v Edenu a na Letné?
Solilova ruka proti Spartě? Hraniční. V Olomouci se nemělo hrát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po blamáži na hřišti i na tribunách v odvetě čtvrtfinále Evropské ligy vedení Barcelony rozhodlo, že vstupenky na zápasy evropských fotbalových pohárů budou nepřenosné. Uvedl to šéf katalánského klubu Joan Laporta. Barcelona ve čtvrtek vypadla z Evropské ligy po porážce 2:3 s Eintrachtem Frankfurt, který na Camp Nou povzbuzovalo podle televizní stanice ESPN 30 tisíc fanoušků.Německý klub měl přitom přidělených 5000 vstupenek. Na zápase bylo 37.746 držitelů permanentek a 34.440 lidí si vstupenky zakoupilo jinak.

„Ujišťujeme, že tyhle lístky se neprodávaly v Německu. Klub neprodával lístky německým fanouškům. Ti, co si tyhle vstupenky koupili, je předali německým fanouškům, to je zjevné,“ prohlásil Laporta podle agentury Reuters.

Uvedl, že Barcelona nenese vinu za to, že vstupenky skončily v rukou německých fanoušků. „Nechceme, aby se to opakovalo a budeme jednat. Proto jsme přijali opatření, že pro mezinárodní soutěže budou vstupenky nepřenosné. Klub nenese vinu za to, že lidé porušují pravidla. Dělali jsme, co jsme mohli, abychom se tomu vyhnuli. Ale někteří lidé to udělají, i když tím poškozují klub a fanoušky, kteří jdou tým podpořit na Camp Nou,“ řekl Laporta.

FC Barcelona Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
2

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Los EURO 2024

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud