Další facka pro sešívané: Černý míří do Dukly, Slavia má smůlu | iSport.cz
Stanislav Hrabě
10. září 2013 • 13:55

Další facka pro sešívané: Černý míří do Dukly, Slavia má smůlu

TOP VIDEA
Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes? Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes?
Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nikoli do Slavie Praha, kde vyrůstal od malička, ale do Dukly Praha míří kroky bývalého reprezentanta Milana Černého. Hbitý záložník ukončil angažmá v tureckém Sivassporu, kde poslední dobou nedostával tolik příležitostí, a rozhodl se restartovat svou kariéru ve své vlasti. Vybral si ovšem Duklu Praha.Slavia  o svého odchovance hodně stála, po té, co nevyšlo vábení s dalším slávistou Erichem Brabcem, upnulo na něj vedení pozornost.

„O Milana Černého máme zájem, průběžně s ním mluvíme, chtěli bychom, aby se po ukončení svého angažmá v Turecku do Slavie vrátil,“ netajil generální ředitel Jaromír Šeterle.

Dukla však byla v namlouvání úspěšnější a Černý přes neskrývaný vřelý vztah k červenobílým barvám dal přednost Julisce, kde podepsal smlouvu.  

Fotbalisté Slavie si částečně udobřili své příznivce, Chomutov zničili 7:0 a v Poháru České pošty jdou dál
Fotbalisté Slavie si částečně udobřili své příznivce, Chomutov zničili 7:0 a v Poháru České pošty jdou dál

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud