Jan Podroužek
1. června 2016 • 21:07

Dočkal musel střídat, má oteklý kotník. Půjde v Praze na rentgen

TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z RAKOUSKA | Skluz, už z dálky bylo vidět, že ne jenom nějaký. Bořek Dočkal se zaklonil bolestí, pak ječel vzteky na Olega Ivanova, který do něj tak nešetrně zajel. Uběhlo jen pár minut, a 27letý záložník musel nuceně slézt ze hřiště. Původní zprávy nejsou černé, Dočkalův kotník ale prý je oteklý.Stalo se po půl hodině hry. Osamocený míč dojížděli dva hráči, Dočkal a Ivanovi. Ruský soupeř byl trošku drzejší, nebo tvrdší, nebo surovější... Těžko soudit, je ale především o to, že český záložník tenhle souboj odnesl vynuceným střídáním.

„Teď nemá cenu kolem toho spekulovat. Bořek podstoupí ve čtvrtek v Praze rentgen, až pak budeme stanovovat diagnózy,“ uvedl k zatím nečitelnému zranění trenér Pavel Vrba.

Vše o EURO 2016 ve Francii najdete ZDE >>> 

Podle některých zpráv je Dočkalův kotník oteklý, nemá jít ale údajně o nic vážného, kvůli čemu by Vrba musel překopávat nominaci.

Víc informací kolem Dočkala vyjede po čtvrtečním rentgenu.

Rosický po výhře nad Ruskem: V naší hře jsou dobré i strašné věci

Čech: Tyčka? Míč strašně zaplaval, málem jsem ho minul

Necid se trefil proti Rusku: Když budu zdravý, jsem připravený dávat góly

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze