15. června 2016 • 18:33

Islanďané vracejí úder Ronaldovi: Messi bude vždy o krok před ním

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz
RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů? RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalistům Islandu přinesl první zápas na EURO dvojitou radost. Vybojovali nečekaný bod s Portugalskem (1:1) a ještě rozhodili megahvězdu. Cristiano Ronaldo je tvrdě zkritizoval za jejich taktiku. „Předvedli malost, se kterou na turnaji nemůžou nic dokázat,“ tvrdil portugalský kapitán. Představitelé nováčka mu nyní ostré komentáře vracejí. „Ronaldo neumí prohrávat a o to je to pro nás sladší," citoval server BBC obránce Káriho Árnasona.Ronaldo se sice na hřišti často smál, po závěrečném hvizdu se evidentně nenacházel v dobré náladě. „Jen bránili, bránili, bránili a hráli na protiútoky. A nakonec měli štěstí,“ stěžoval si novinářům na způsob, jakým jeden z outsiderů turnaje k utkání přistoupil. Z jejich radosti měl podle svých slov pocit, jakoby už vyhráli celý turnaj.

Fotbalisté Islandu ale byli na historický výsledek patřičně hrdí. A tak jim ani nedělalo problém ostré výtky Ronaldovi oplatit. „Právě tyhle komentáře jsou důvodem, proč Lionel Messi bude vždycky o krok před ním," popíchl Árnason jednu z největších hvězd šampionátu. „Co od nás čekal? Že proti němu budeme hrát jako Barcelona?“ divil se hráč, který nastupuje za švédské Malmö.

BLOG LUKÁŠE TOMKA: UBREČENÝ RONALDO CHTĚL ISLANĎANY ZTRAPNIT, ALE TREFIL SE JEN SÁM DO SEBE>>>

V kritice Ronaldových výroků si přisadil také bývalý islandský reprezentant Hermann Hreidarsson, který má za sebou 15 sezon v různých anglických klubech. „Asi si myslel, že by mu měli góly naservírovat jako na podnose. Kdyby dřel stejně jako všichni islandští hráči, nemusel by říkat vůbec nic, protože by se dočkal odměny,“ zkritizoval Hreidarsson Ronaldův výkon.

Shovívavější vůči hvězdě Realu Madrid byl trenér Islandu Lars Lägerback. „Byl asi zklamaný a v takovém stavu po zápasu občas řeknete určitá slova. Neberu na to ohled. Pro mě je důležitější, jak se chováte na hřišti,“ uvedl islandský kouč.

Cristiano Ronaldo zkritizoval islandskou taktiku
Cristiano Ronaldo zkritizoval islandskou taktiku

Více o EURO 2016 čtěte ZDE>>>

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze