Radek Špryňar
21. listopadu 2023 • 16:55

Zákulisí Šilhavého konce: Fousek nic netušil. Bizarní odhalení hříšníků

Vstoupit do diskuse
5
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Kotrba: „Repre“ přeju Koubkovi, z cizinců jen Priske. Chorý? Na psychologa
LFA by za práva mohla dostat až 500 milionů. Jaká je termínová listina příští sezony?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bylo to překvapení. Pro všechny. I pro svazového předsedu Petra Fouska. Oznámení Jaroslava Šilhavého o nechuti pokračovat u národního týmu - navzdory končící smlouvě - zásadně změnilo dynamiku postupových oslav. Co přesně vedlo trenéra, který Česko podruhé v řadě dovedl na mistrovství Evropy, k abdikaci? Deník Sport a web iSport.cz podle řady sesbíraných indicií popisují dějovou linii i s dalšími detaily o kauze Belmondo.V kalendářním roce 2023 národní tým nepůsobil na hřišti vůbec dobře, v kvalifikaci o EURO 2024 si vyřídil postup až v závěrečném pondělním zápase s Moldavskem (3:0).

Proto byl Jaroslav Šilhavý v uplynulých měsících pod vytrvalým tlakem médií i drtivé části fanoušků. „Někdy jsem to nechápal,“ ulevil si odstupující kouč na poslední tiskové konferenci v útrobách olomouckého Androva stadionu.

Anketa

Kdo by měl vést fotbalovou reprezentaci?

Vítězslav Lavička
Martin Svědík
Ivan Hašek
Michal Bílek
někdo jiný

I přes všechny negativní reakce a nedůstojné jednání výkonného výboru, který se v říjnu po výplachu v Albánii (0:3) zabýval Šilhavého vyhazovem, byl trenér i celý realizační tým podle informací Sportu odhodlaný

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
5

Kvalifikace na EURO 2024 v Německu

Program kvalifikace na EURO 2024 Skupina E Skupiny kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Českou fotbalovou reprezentaci čeká kvalifikační skupina E, ve které se utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Los EURO 2024

Skupina E
Články odjinud


Články odjinud