Přihrával od branky a dal gól! Nevím, jak to tam padlo, smál se Plašil | iSport.cz
16. listopadu 2014 • 23:59

Přihrával od branky a dal gól! Nevím, jak to tam padlo, smál se Plašil

Autor: pod
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Berkovy přehmaty v Edenu, obstál Rejžek v Plzni
RUDEJ FANDA o derby: Heča se parádně vyspal. Mám vzkaz pro Tetteha
VŠECHNA VIDEA ZDE

Velmi kuriózní gól rozhodl důležité kvalifikační utkání Česka proti Islandu. A štěstěna se tentokrát přiklonila k českému týmu. Soupeř si totiž definitivní ránu zasadil sám ukázkovým vlastencem. Zásluhu ovšem nelze upřít navrátilci do základní sestavy Jaroslavu Plašilovi, jehož přihrávka se proměnila ve vítěznou trefu.Klíčové trefě předcházela velmi dobrá kombinace dvou hráčů, kteří by se nebýt zranění tradičních opor do základní sestavy skoro jistě nevešli. Záložník Plašil si na levé straně narazil míč s Danielem Pudilem a snažil se co nejlépe odcentrovat.

Zkušený fotbalista to měl ale těžké. Míč jen tak tak stíhal na hrací ploše, navíc neměl příliš spoluhráčů v náběhu. Jeho přízemní přihrávka tak nevypadala příliš nebezpečně.

Jenže vracející se záložník Halldorsson míč srazil tak nešťastně, že ten zapadl do branky. Gólman Islandu už reagovat nedokázal. „Vůbec jsem to neviděl. Byl jsem za brankovou čárou,“ komentoval celou situaci hrdina Plašil.

„Ani nevím, jak tam ten gól padnul. Hlavně že je tam,“ dodával s úsměvem český reprezentant. To, že mu branka nemohla být přičtena, mu vadilo ze všeho nejméně. Lepší návrat do základní sestavy si Jaroslav Plašil nemohl přát.

VIDEO | Kuriózní rozhodující gól Česka proti Islandu

Reprezentanti po Islandu: Zasloužili jsme si vyhrát

Fanouškům patřilo velké díky.
Fanouškům patřilo velké díky.

Vstoupit do diskuse
0
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud