5. října 2016 • 10:27

Rána pro Spartu i reprezentaci. Frýdek si poranil koleno, už je po operaci

Autor: , ,
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další nepříjemnou ztrátu počítá Sparta i česká fotbalová reprezentace. Záložník Martin Frýdek si na úterním tréninku národního týmu vážně poranil koleno, ve středu ráno už absolvoval operaci. Kvůli poškození menisku a předního zkříženého vazu ho čeká dlouhá pauza.Z reprezentačního kádru kvůli zranění rovněž vypadl třetí brankář Jaroslav Drobný. Místo něj je povolán slávistický gólman Jiří Pavlenka, náhradu za Martina Frýdka momentálně trenéři zvažují.

Čtyřiadvacetiletý sparťan Frýdek si při úterním tréninku poranil koleno a s poškozeným meniskem a předním zkříženým vazem se musel ve středu ráno podrobit operaci. Šestatřicetiletý brankář Brém Drobný utrpěl drobnou zlomeninu loketní kosti a má ruku v sádře.

Jako náhradník byl povolán čtyřiadvacetiletý Pavlenka, který doplní dvojici Tomáš Vaclík, Tomáš Koubek. "Už byl součástí týmu v předchozím období, jedná se o perspektivního brankáře s vyrovnanou výkonností. Ve Slavii nyní chytá pravidelně a má podíl na pozitivní výsledkové šňůře posledních týdnů," uvedl v tiskové zprávě trenér reprezentačních brankářů Jan Stejskal.

"Co se týče náhrady za Martina Frýdka, zvažují trenéři možné doplnění týmu," prohlásil manažer národního týmu Jaromír Šeterle. "Nicméně je možné, že minimálně nejbližší zápas v Německu absolvujeme ve stávajícím složení," dodal.

Český tým zatím v kvalifikaci odehrál jeden zápas, kdy doma remizoval bez branek se Severním Irskem. Proti Německu nastoupí v sobotu, duel s Ázerbájdžánem ho čeká o tři dny později v Ostravě.

Zmrhal: Popichovat sparťany nebudu, jsem tu sám

Spartu sleduje i z Genku. V reprezentaci se Brabec vrací do dětských let

720p 480p 360p 240p
Pavelka: Proti Německu máme motivaci ukázat, že se s těmito týmy můžeme měřit

Trenér Karel Jarolím donominoval Zmrhala, Škodu a Droppu

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze