29. března 2018 • 13:18

Problémy v Samaře. Stadion stále nemá trávník, na vině je i chladné počasí

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1! Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1!
SESTŘIH Premier League: West Bromwich - Liverpool 2:2 SESTŘIH Premier League: West Bromwich - Liverpool 2:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tři měsíce před začátkem fotbalového mistrovství světa ještě nemá stadion v jednom z pořadatelských měst Samaře položený trávník. FIFA dnes uvedla, že je potřeba vykonat ještě obrovské množství práce.Stadion v Samaře pro 45 tisíc lidí bude hostit šest zápasů včetně jednoho čtvrtfinále. Jako jediné z dvanácti dějišť zatím nemá hřiště nainstalované. Vinu na tom nese údajně i tamní mrazivé počasí.

"Věděli jsme o zpoždění a ta jsou stále evidentní. Očekávali bychom větší pokrok. Je před námi ještě kupa práce, aby se to do konce dubna stihlo," přiznal ředitel soutěží organizovaných FIFA Colin Smith.

Fotbalový šampionát začne v Rusku 14. června. Hrát se bude v jedenácti městech, první zápas v Samaře odehrají 17. června Kostarika a Srbsko.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze