29. března 2018 • 13:18

Problémy v Samaře. Stadion stále nemá trávník, na vině je i chladné počasí

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
TOP góly 18. kola: Potočného ukázkový přímák či přesný zásah ruského cara TOP góly 18. kola: Potočného ukázkový přímák či přesný zásah ruského cara
SE SIMONOU... Novináři si zatrénovali s hokejisty. Jak vzpomínají na své začátky? SE SIMONOU... Novináři si zatrénovali s hokejisty. Jak vzpomínají na své začátky?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tři měsíce před začátkem fotbalového mistrovství světa ještě nemá stadion v jednom z pořadatelských měst Samaře položený trávník. FIFA dnes uvedla, že je potřeba vykonat ještě obrovské množství práce.Stadion v Samaře pro 45 tisíc lidí bude hostit šest zápasů včetně jednoho čtvrtfinále. Jako jediné z dvanácti dějišť zatím nemá hřiště nainstalované. Vinu na tom nese údajně i tamní mrazivé počasí.

"Věděli jsme o zpoždění a ta jsou stále evidentní. Očekávali bychom větší pokrok. Je před námi ještě kupa práce, aby se to do konce dubna stihlo," přiznal ředitel soutěží organizovaných FIFA Colin Smith.

Fotbalový šampionát začne v Rusku 14. června. Hrát se bude v jedenácti městech, první zápas v Samaře odehrají 17. června Kostarika a Srbsko.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze