22. května 2018 • 17:26

Hvězdy, kterým uteklo MS: střelec Interu, Španělé z Chelsea i opora AS Řím

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
FAKTA MS: Německé zmrtvýchvstání, penalty, ruský doping a křepčící Moskva FAKTA MS: Německé zmrtvýchvstání, penalty, ruský doping a křepčící Moskva
Jak se líbí nové dresy hokejistům? Nečas a Rittich jsou nadšení Jak se líbí nové dresy hokejistům? Nečas a Rittich jsou nadšení
VŠECHNA VIDEA ZDE

MS FOTBAL 2018 | Světový šampionát je za rohem a týmy finišují s konečnými nominacemi. Zatímco hráči jako Messi, Ronaldo či Neymar, měli pozvánku do Ruska téměř jasno, na spoustu hvězdných fotbalistů se nedostalo. Chybět na MS budou hráči Chelsea, Bayernu, Manchesteru United i třeba AS Řím.Zřejmě o největší překvapení se postarala Anglie a hned po ní Španělé. Albion na světový šampionát nevzal dvojici Jack Wilshere (Arsenal) a brankáře Joea Harta (West Ham). Především první zmiňovaný opomenutí těžce nesl.

Španělsko zase doma nechalo Álvara Moratu z Chelsea. A společně s ním i jeho další tři krajany z kádru „blues“. Překvapení se však najdou i na soupiskách Francie, Argentiny, Belgie či Německa.

GALERIE | Hvězdy, které v Rusku na MS neuvidíte

Álvaro Morata, útočník, Španělsko/Chelsea
Álvaro Morata, útočník, Španělsko/Chelsea

Nominace na MS sledujeme ONLINE ZDE >>>

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 

Aktuální zápasyKlasická verze
Mobilní verze