MS 2018 fotbal | Byli jsme u pařby v Moskvě! Fanoušci se bavili pod dohledem policie | iSport.cz
Radek Špryňar
14. června 2018 • 09:35

Byli jsme u pařby v Moskvě! Fanoušci se bavili pod dohledem policie

Reklama
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas
Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z RUSKA | Tohle mělo grády. Super jízda. Báječná nálada. Zvuky bubnů, hrkaček, trubek, muzika jak na pořádném mejdanu. Do toho skandování. Z každého kouta zněl jiný chorál. Fanoušci ze všech koutů světa si uspořádali karneval přímo v centru Moskvy a iSport.cz byl u toho. Vše se odehrálo pod přísným dohledem policie. Kdyby se na každé z konců ulice nestarala o průchod, fanoušci i mnozí přihlížející by se den před zahájením mistrovství světa jistě umačkali.V ulici Nikolskaja poblíž Rudého náměstí je i během všedních dnů živo. Jsou zde drahé obchody, kavárny, restaurace s luxusním jídlem… Je normální, že sem moskevská smetánka ráda zavítá, stejně tak turisté. Něco jako Pařížská v Praze.

Co se tady ale odehrálo během středečního večera a noci asi ještě nikdo nezažil. Nefalšovaná veselice, spíš tedy pařba a spousta nespoutané radosti. V ulici, která má cirka kilometr, se utvořilo několik fanouškovských ostrovů.

Rusko žije světovým šampionátem. Podívejte se, jak fanoušci slavili v ulicích Moskvy!
1080p 720p 360p

Z Peru, Íránu, Saúdské Arábie, z Kolumbie, také z Egypta, Panamy. Zpívalo se, tančilo, křičelo, popíjelo. Všichni se báječně bavili. Největší bengál se ale ozýval z tradičních fotbalových destinací. Brazilci si udělali večírek zhruba uprostřed, neúnavně vyřvávali klasické chorály, pěli písně o Neymarovi.

Těžko k přehlédnutí byli fanoušci z Mexika. Frenetickým bubnováním bavili okolí, typická sombrera se stala vděčným úlovkem fotografů.

Neoficiální vítěz? Rozhodně Argentinci.

U jejich doupěte bylo nejvíc narváno. V okolí spousta vlajek. Na jedné z nich vyobrazen Diego Maradona, jak v ruce drží zlatou sošku pro mistra světa a symbolicky ji předává Lioneli Messimu.

Výjev z budoucnosti?

Možná, kdo ví…

Anketa k MS: Co říkáte na to, že nově bude na MS součástí hry i videorozhodčí?
1080p 720p 360p

Anketa k MS: Kde budete MS sledovat?
1080p 720p 360p

Anketa k MS: Kdo bude podle vás černý kůň soutěže?
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud


Články odjinud