9. ledna 2018 • 23:21

Manchester City otočil první semifinále poháru. Nad Bristolem vyhrál 2:1

NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka zářil i přes čtyři inkasované góly NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka zářil i přes čtyři inkasované góly
Real Madrid - Deportivo: Ronaldo dostal kopačkou do obličeje a tekla krev. Tvář si kontroloval v telefonu Real Madrid - Deportivo: Ronaldo dostal kopačkou do obličeje a tekla krev. Tvář si kontroloval v telefonu

Fotbalisté Manchesteru City až gólem v nastavení porazili 2:1 druholigový Bristol City v prvním semifinále Ligového poháru. Od blamáže před domácími diváky zachránil suverénního lídra Premier League argentinský útočník Sergio Agüero, který v 92. minutě zužitkoval hlavou centr Bernarda Silvy.

digi tv

Agüero dokonal obrat výsledku, protože favorit prohrával po penaltě za faul ze závěru první půle, kterou proměnil Bobby Reid. Brzy po změně stran vyrovnal Kevin De Bruyne, ale pak svěřenci Pepa Guardioly dlouho marně dobývali obranu soupeře, než přišla chvíle argentinského náhradníka.

Odveta se bude hrát 23. ledna, ve středu rozehrají vzájemné semifinále Chelsea a Arsenal.

Anglický fotbalový Ligový pohár - semifinále, 1. zápas:

Manchester City - Bristol City 2:1 (55. De Bruyne, 90.+2 Agüero - 44. Reid z pen.).