VIDEO: Zlatanův gól stylem kung-fu? Budu ještě lepší, řekl | iSport.cz
11. října 2012 • 12:17

VIDEO: Zlatanův gól stylem kung-fu? Budu ještě lepší, řekl

Autor: pj
Zlatan Ibrahimovic vstřelil dvě krásné branky Marseille během dvou minut.
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA
VŠECHNA VIDEA ZDE

Není nikdy spokojený. Zlatan Ibrahimovic tvrdí, že vývoj jeho fotbalového umění se zastaví, až s fotbalem sekne. "Cítím, jak se zlepšuji s každým dalším zápasem," řekl švédský útočník. A góly, které nasázel v neděli Marseille? To prý nic nebylo..."Po každém dni, co hraji, po každém zápasu, do kterého nastoupím, jsem silnější a zkušenější. Cítím, že se lepším každým rokem a hraji stylem, jakým chci hrát," prohlásil Zlatan Ibrahimovic.

"Den, kdy se zastaví můj progres, nadejde, až skoncuji s fotbalem."

Tato slova potvrzuje nejen na výplatní listině, ale i na hřišti. V devíti zápasech nastřílel deset branek. Naposledy skolil dvěma nádhernými góly Olympique Marseillem. A to během DVOU minut!

"Ale budu ještě lepší, protože teď nejsem stoprocentně fit. Ano, střílel jsem góly, ale měl jsem dva zápasy, které nebyly dobré a moji spoluhráči to vědí," překvapil skromností.

Švédský útočník se momentálně připravuje s reprezentací na páteční kvalifikační duel s Faerskými Ostrovy.


 
10. kolo
Články odjinud


Články odjinud