13. ledna 2018 • 19:49

Koubek chytil penaltu, ale prohře Rennes s Marseille nezabránil

Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu

Brankář Tomáš Koubek z Rennes sice v dnešním utkání francouzské ligy s Marseille chytil penaltu, hostující fotbalisté Olympique však i přesto vyhráli 3:0. Českého reprezentanta poté postupně překonali Valére Germain, Morgan Sanson a Florian Thauvin.

Penalta proti Rennes byla nařízena po faulu ve vápně ve 27. minutě, ale Koubek střelu Thauvina vystihl a skokem k tyči ji vyrazil. Bezbrankový stav ale vydržel jen osm minut, kdy českého gólmana prostřelil Germain, a před přestávkou se tvrdou ranou prosadil Sanson. Třetí gól přidal osm minut před koncem Thauvin, který Koubka nachytal hlavičkou z úhlu.

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

1.  Paris SG 33 28 3 2 103:23 87
2.  Monaco 33 21 7 5 78:41 70
3.  Lyon 34 20 9 5 77:38 69
4.  Marseille 33 19 9 5 67:40 66
5.  Rennais 34 13 9 12 43:41 48
6.  Nice 33 13 8 12 44:45 47
7.  Montpellier 33 10 16 7 32:29 46
8.  Nantes 34 12 10 12 33:37 46