Výtečný Koubek! Udržel čisté konto, Rennes vyhrálo počtvrté v řadě | iSport.cz
13. ledna 2019 • 17:20

Výtečný Koubek! Udržel čisté konto, Rennes vyhrálo počtvrté v řadě

Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí? Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí?
Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1 Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1

Fotbalisté Rennes v brance s Tomášem Koubkem zvítězili ve 20. kole francouzské ligy na hřišti Nantes 1:0. Český gólman vychytal čtvrtou nulu v soutěži.

Koubek přitom vytahoval míč ze sítě už v 7. minutě, kdy se trefil domácí Diego Carlos, jeho gól ale nakonec sudí neuznal kvůli hraní rukou. Ve druhém poločase zachránila českého reprezentačního brankáře levá tyč, v 82. minutě pak Koubek pohotově zakročil proti Majeedově střele.

Jediný gól zápasu vstřelil ve 13. minutě hlavou po standardní situaci Da Silva. Rennes v lize zvítězilo počtvrté v řadě.

Francouzská fotbalová liga - 20. kolo:

Nantes - Rennes 0:1
Branka: 13. Da Silva

17:00 Dijon - Montpellier, Toulouse - Štrasburk,

21:00 Marseille - Monako.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2