2. dubna 2023 • 22:42

Dramatizuje se boj o francouzský trůn? PSG doma padlo s Lyonem

1
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Fotbalisté Paris Saint-Germain ve 29. kole francouzské ligy doma překvapivě podlehli Lyonu 0:1. Hvězdný tým kolem Lionela Messiho a Kyliana Mbappého tak po předchozí porážce 0:2 s Rennes prohrál podruhé za sebou a jeho náskok v čele tabulky před Lens se snížil na šest bodů.

Jediný gól zápasu vstřelil v 56. minutě dvacetiletý Bradley Barcola. Lyon mohl skórovat už v prvním poločase, ale Alexandre Lacazette z pokutového kopu trefil jen tyč.

Po vyřazení z Ligy mistrů a Francouzského poháru je ligový titul jedinou trofejí, kterou PSG tuto sezonu ještě může získat.

Branky:
19. Vanderson, 54. Ben Seghir, 58. Diop, 66. Fofana - 32. Mothiba, 41. Nyamsi, 90.+3 Diallo

1

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.