Inter ztratil třetí místo v Serii A. O výhru ve Veroně přišel v závěru

Autor: ČTK, adl, vmn
0
Sparta - Baník: Haraslín nádhernou ranou překonal Markoviče, 4:1!
Extraligový šerif má v play off víc práce. Jak se rodí tresty? Ujčík už ví, co bude po sezoně

Fotbalisté Interu Milán nedovedli k vítězství utkání 31. kola italské ligy na hřišti Verony, které otočili z nepříznivého stavu 0:1, a remizovali 2:2. Svěřenci trenéra Antonia Conteho tak neodpověděli na středeční výhru Bergama a propadli se na čtvrtou příčku. Udine zvítězilo na hřišti Spalu Ferrara 3:0.

Verona nastoupila proti favoritovi aktivně a po dvou minutách vedla zásluhou Darka Lazoviče, jenž z ostrého úhlu propálil brankáře Samira Handanoviče.

Inter se zvedl po pauze. Ránu Romela Lukaka ve 49. minutě ještě zastavila tyč, následnou dorážku již proměnil Antonio Candreva. Otočit vývoj se milánským podařilo o šest minut později, neboť centr aktivního Candrevy si do vlastní branky srazil obránce Federico Dimarco. Bod pro domácí urval v 86. minutě Mikel Veloso.

O výhře nad posledním celkem Serie A Spalem rozhodlo Udine již v první půli, trefili se Rodrigo De Paul a Stefano Okaka. Posun na 14. místo tabulky potvrdil po přestávce kapitán hostů Kevin Lasagna.