Serie A | Luigi Sartor: Bývalý hráč Juventusu zatčen, pěstoval marihuanu | iSport.cz
16. února 2021 • 14:30

Mám jednu ruku dlouhou. Bývalý hráč Juventusu zatčen, pěstoval marihuanu

Autor: kub
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
ANKETA: Slavia Rangers vyřadí. Její způsob hry atakuje TOP úroveň
Liberec - Pardubice: Sadílek zakončil poločas snů v podání Severočechů, 4:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Život po kariéře fotbalového profesionála bere různé zákruty. Z trávníku vás zavede třeba… Třeba k trávě. Luigi Sartor, bývalý hráč Juventusu, Interu, AS Řím a Parmy, byl v Itálii zatčen za pěstování marihuany na opuštěné farmě v horách. Šestačtyřicetiletý obránce byl přitom už dříve v křížku se zákonem kvůli sázkovým podvodům.V Serii A odehrál 165 zápasů, dalších 33 přidal v evropských pohárech. Luigi Sartor platil za elegantního zadáka, který prošel Juventusem, Interem, AS Řím a Parmou. Kariéru ukončil v roce 2009 v Ternaně – a od té doby to s ním jde z kopce.

Už o dva roky později byl zatčen kvůli účasti na sázkových podvodech a nyní jeho jméno figuruje v černé kronice opět. Jak zjistil list Gazzetta di Parma, Sartor byl zatčen a umístěn do domácího vězení za pěstování marihuany. Minulý čtvrtek ho totiž policie společně s kumpánem Markem Mantovanim, rovněž bývalým fotbalistou, vyhmátla na opuštěné farmě v horách nedaleko Parmy v pěstírně marihuany s celkem 106 rostlinami.

Prozradila je charakteristická vůně zakázané plodiny, která se linula okolím, i světlo na plantáži, které bylo dobře vidět v noci.

Sartor zatím odmítá vypovídat.

Vstoupit do diskuse
0
24. kolo
Články odjinud


Články odjinud