SESTŘIHY: Pavlenka chytil penaltu, Darida nahrál na gól. Bayern vítězně | iSport.cz
11. února 2018 • 20:00

SESTŘIHY: Pavlenka chytil penaltu, Darida nahrál na gól. Bayern vítězně

Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2! Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2!
Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká

SESTŘIHY | Fotbalisté Brém doma porazili Wolfsburg 3:1 a v tabulce se vzdálili na tři body barážové příčce. Brankář Werderu Jiří Pavlenka zlikvidoval penaltu, ale z dorážky už inkasoval. Vydařený zápas 22. kola německé bundesligy prožil český záložník Vladimír Darida, který asistencí přispěl Hertě k vítězství 2:0 na hřišti Leverkusenu. Porážky Bayeru využil Dortmund, jenž ho po domácí výhře nad Hamburkem přeskočil a je třetí. Triumf 4:2 slaví Frankfurt i Hoffenheim s Pavlem Kadeřábkem, jenž ukončil sérii pěti zápasů bez výhry. Už v pátek vyhrálo Lipsko nad Augsburgem a na první Bayern ztrácí 18 bodů. Mnichovští zvládli duel se Schalke, který porazili 2:1.

Domácí: 5. Augustinsson, 40. Kainz, 72. Kainz

Hosté: 50. Verhaegh

Domácí: Pavlenka – Gebre Selassie, Veljković, N. Moisander, Augustinsson – M. Eggestein, Bargfrede (56. Delaney) – Jóhannsson (65. Gondorf), Junuzović (89. Bauer), Kainz – M. Kruse.

Hosté: Casteels – Verhaegh, Bruma, Knoche, William – Guilavogui (70. Origi), Arnold – Brekalo (70. Steffen), Malli, Mehmedi (78. Dimata) – Osimhen.

Domácí: Bauer, Delaney, Drobný, Eggestein, Gondorf, Langkamp, Rašica

Hosté: Dimata, Grün, Itter, Origi, Jung, Rexhbecaj, Steffen

Domácí: Augustinsson

Hosté: Guilavogui, Bruma, Steffen, Arnold, Verhaegh

Weserstadion, Bremen

SESTŘIH: Brémy - Wolfsburg 3:1. Pavlenka chytil penaltu, ale dostal gól z dorážky
1080p 720p 360p

Brémám, za které nastoupil i další český reprezentant Theo Gebre Selassie, výborně vyšel úvodní poločas. Už ve čtvrté minutě otevřel skóre Ludwig Augustinsson a krátce před pauzou zvýšil Florian Kainz. Obě branky spoluhráčům připravil Zlatko Junuzovic.

Domácí si ve 49. minutě zápas zkomplikovali a nabídli Wolfsburgu pokutový kop, který přes výborný Pavlenkův zákrok nadvakrát proměnil Paul Verhaegh. Werder však větší drama nepřipustil a v 72. minutě přidal pojistku opět Kainz. V závěru byl brankář Brém po jednom z odkopů na hřišti ošetřován, ale utkání dochytal.

Domácí: 50. Batshuayi, 90+2. M. Götze

Hosté:

Domácí: Bürki – Ł. Piszczek, Akanji, Toprak, Toljan – Weigl – Pulisic (85. G. Castro), Kagawa (63. Dahoud), Reus (C) (72. M. Götze), Schürrle – Batshuayi.

Hosté: Mathenia – Sakaj (C), Mavraj, G. Jung, van Drongelen, Santos – Hunt (54. Salihović), Ekdal (71. Hahn), Walace – Wood (54. Arp), Kostić.

Domácí: Weidenfeller, Castro, Dahoud, Götze, Isak, Papastathopoulos, Şahin

Hosté: Pollersbeck, Diekmeier, Hahn, Janjičić, Salihović, Arp, Ambrosius

Hosté: G. Jung

Marco Fritz – Marcel Pelgrim, Dominik Schaal

Signal Iduna Park, Dortmund

I ve druhém zápase po příchodu na hostování z Chelsea se trefil útočník Batshuayi a zařídil Dortmundu další tři body. Borussia porazila Hamburk 2:0, belgický reprezentant v úvodu druhého poločasu usměrnil ve skluzu do sítě Pulisicovu přihrávku před prázdnou bránu.

V závěru přidal druhý gól Götze. Borussia neprohrála v pátém bundesligovém utkání v řadě a vyšvihla se na třetí místo. Hamburk zůstal předposlední.

SESTŘIH: Dortmund - Hamburk 2:0. Výhru zařídili Batshuayi a Götze

Domácí: 6. Lewandowski, 36. T. Müller

Hosté: 29. Di Santo

Domácí: Ulreich – Kimmich, J. Boateng (71. Süle), Hummels, Alaba – T. Müller (C), Arturo Vidal, James Rodríguez (81. Javi Martínez) – Robben, Ribéry (77. Coman) – Lewandowski.

Hosté: Fährmann (C) – Kehrer, Naldo, Stambouli – D. Caligiuri, Goretzka, Meyer (59. Oczipka), Schöpf – Embolo, Burgstaller (65. Harit), Di Santo (77. Konopljanka).

Domácí: Starke, Martínez, Rafinha, Süle, Coman, Tolisso, Wagner

Hosté: Nübel, Oczipka, Pjaca, Konopljanka, Harit, Tekpetey, Teuchert

Domácí: James Rodríguez, Arturo Vidal

Hosté: Meyer, Burgstaller

Tobias Stieler

Allianz Arena, München

Bayern Mnichov i bez nemocného trenéra Juppa Heynckese porazil Schalke 2:1 a má v čele náskok 18 bodů před druhým Lipskem. V 6. minutě se prosadil z dorážky Lewandowski a vyrovnal rekord právě svého současného kouče. Heynckesovi se v sezoně 1972/73 povedlo v dresu Mönchengladbachu skórovat ve všech úvodních 11 domácích zápasech svého týmu.

V 29. minutě vyrovnal pohotovým halfvolejem Di Santo, ale Bayern si vzal vedení zpátky o sedm minut později. Müller z velkého úhlu překvapil brankáře Fährmanna a prostřelil ho kolem stojné nohy na přední tyč.

SESTŘIH: Bayern - Schalke 2:1. O vítězi se rozhodlo už v prvním poločase

Domácí:

Hosté: 43. Lazaro, 58. Kalou

Domácí: Leno – Henrichs (57. Bailey), Tah, S. Bender, P. Retsos – Kohr (77. Pohjanpalo), Baumgartlinger – Bellarabi, Volland, Brandt (67. Havertz) – Alario.

Hosté: Almenning Jarstein – Pekarík, Stark, Torunarigha (55. Skjelbred), Plattenhardt – Maier, Lustenberger – Lazaro, Darida (88. Mittelstädt), Kalou (80. Leckie) – Selke.

Domácí: Bailey, Jedvaj, Pohjanpalo, Wendell, Aránguiz, Havertz, Özcan

Hosté: Kraft, Skjelbred, Esswein, Leckie, Mittelstädt, Ibišević, Weiser

Domácí: Kohr, P. Retsos

Hosté: Lustenberger, Lazaro

BayArena, Leverkusen

Na výhře Herty na půdě Leverkusenu se podílel přihrávkou na vítězný gól český reprezentant Vladimír Darida, jenž nastoupil v základní sestavě a odehrál 88 minut.

Darida krátce před přestávkou prostrčil míč mezi obránci na unikajícího Lazara a ten nedal zakončením na zadní tyč brankáři Leverkusenu šanci. Po přestávce pojistil výhru týmu z hlavního města Kalou, který využil velkou chybu stopera Taha.

Hertha vyhrála po čtyřech zápasech a je jedenáctá, Leverkusen utrpěl teprve druhou domácí ligovou porážku v sezoně a propadl se na páté místo. Přeskočil ho Frankfurt, který porazil 4:2 beznadějně poslední Kolín nad Rýnem.

SESTŘIH: Leverkusen - Hertha 0:2. K výhře hostů přispěl asistencí Darida

Domácí: 27. Szalai, 67. Kramarić, 74. Szalai, 88. Kramarić

Hosté: 28. Berggreen, 80. Berggreen

Domácí: Baumann – N. Schulz (68. Kadeřábek), Hübner, Vogt, Akpoguma, Gnabry (84. Bičakčić) – Geiger, Grillitsch, Amiri (64. Uth) – Kramarić, Szalai.

Hosté: Zentner – Donati, Balogun, Hack (73. Quaison), A. Diallo, Brosinski – Gbamin, N. de Jong (78. De Blasis), Latza (56. Serdar) – Muto, Berggreen.

Domácí: Bičakčić, Kadeřábek, Polanski, Stolz, Uth, Zuber, Žulj

Hosté: Bell, De Blasis, Müller, Onisiwo, Quaison, Serdar, Ujah

Domácí: N. Schulz, Geiger, Szalai, Uth

Hosté: Hack, A. Diallo, Balogun

B. Cortus

WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim

Pavel Kadeřábek byl u výhry Hoffenheimu 4:2 nad Mohučí, na hřiště naskočil v 68. minutě za stavu 2:1. Nedlouho poté svým druhým gólem v utkání zvýšil Szalai. Berggreen rovněž druhým zásahem ještě snížil, ale v závěru se parádní dělovkou z přímého kopu prosadil další dvougólový střelec Kramarič.

SESTŘIH: Hoffenheim - Mohuč 4:2. Domácí ukončili sérii pěti zápasů bez výhry

Hráči Bayernu Mnichov se radují z jedné z branek v zápase se Schalke

Domácí: 15. Rebić, 59. Russ, 65. Falette, 67. M. Wolf

Hosté: 57. Terodde, 74. Terodde

Domácí: Hradecky – D. da Costa, Russ, Falette, Chandler – Hasebe (C), Mascarell – M. Wolf, K-P. Boateng (72. G. Fernandes), Rebić (82. Gaćinović) – Jović (58. Haller).

Hosté: T. Horn – F. Sörensen, Meré, Heintz, Hector – S. Özcan, Höger, Lehmann (C) (71. Koziello), Jojić (58. Zoller) – J. Córdoba (64. Risse), Terodde.

Hosté: 88. Gulde

Domácí: Tschauner (C) – Anton, Sané, Elez – Korb, Sorg, Fossum (90. Hübner), Ostrzolek – Klaus (73. Bakalorz), Bebou (84. Harnik) – Füllkrug.

Hosté: Schwolow – Söyüncü, Gulde, Kempf (46. Kath) – Kübler (69. Stenzel), Koch, Abraši, Günter – Höler, Petersen (C), Kleindienst (63. Terrazzino).

Hosté:

Domácí: Gulácsi – Laimer, Orban (C), Upamecano, Klostermann – Kampl, Ilsanker, Keïta (80. Lookman), Bruma (90. Kaiser) – Y. Poulsen (84. Augustin), Werner.

Hosté: Hitz – Framberger, Danso, Hinteregger, Max – R. Khedira, Baier (C) – Heller (46. Schmid), Ku, Caiuby (87. Morávek) – Gregoritsch (76. Córdova).

Domácí: Bernardo, Konaté, Lookman, Schmitz, Kaiser, Mvogo, Augustin

Hosté: Luthe, Parker, Morávek, Janker, Schmid, Kačar, Córdova

Hosté: Framberger, R. Khedira

Jablonski – Henschel, Pfeifer

Red Bull Arena (Leipzig)

Oba celky vytěžily z předchozích čtyř bundesligových zápasů shodně po sedmi bodech, ale vzájemný duel vyšel lépe loňským vicemistrům. Domácí tým se dostal do vedení v 17. minutě, kdy Poulsenův akrobatický pokus gólman Hitz jen vyrazil a míč následně poslal z malého vápna do sítě devatenáctiletý obránce Upamecano.

Tříbodový zisk pojistil Lipsku v druhé půli Keita tečovanou střelou z přímého kopu. Z podobné pozice pak ještě jeho spoluhráč Werner trefil břevno.

Záložník Jan Morávek, který v minulém kole nastoupil v základní sestavě Augsburgu a pomohl k hladké výhře nad Frankfurtem, se tentokrát dostal na hřiště až tři minuty před koncem.

SESTŘIH: Lipsko - Augsburg 2:0. Domácí jsou po výhře druzí, Morávek hrál v závěru

Domácí: 5. Ginczek

Hosté:

Domácí: Zieler – Aogo (66. Mangala), Pavard, Baumgartl, Beck – Thommy (66. Badstuber) – Gentner, Ascacibar (88. Kamiński) – Emiliano Insúa, Mario Gómez, Ginczek.

Hosté: Sippel – Elvedi, Vestergaard, Ginter, Jantschke – Grifo (46. Raffael), Zakaria (63. Drmić), Kramer, J. Hofmann (76. Bobadilla) – T. Hazard, Stindl.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)

1.  Norimberk 0 0 0 0 0:0 0
2.  Mainz 0 0 0 0 0:0 0
3.  Leverkusen 0 0 0 0 0:0 0
4.  Bayern 0 0 0 0 0:0 0
5.  Dortmund 0 0 0 0 0:0 0
6.  Mgladbach 0 0 0 0 0:0 0
7.  Frankfurt 0 0 0 0 0:0 0
8.  Augsburg 0 0 0 0 0:0 0