Pavlenka vychytal čisté konto, Brémy roznesly Augsburg 4:0 | iSport.cz
10. února 2019 • 20:51

Pavlenka vychytal čisté konto, Brémy roznesly Augsburg 4:0

Jablonec - Opava: Vlastňák, jaký se jen tak nevidí! Žídek se trefil ukázkovou hlavičkou, 2:1 Jablonec - Opava: Vlastňák, jaký se jen tak nevidí! Žídek se trefil ukázkovou hlavičkou, 2:1
Třinec - Kometa Brno: Střela Němce od modré skončila za zády Kantora, 0:1 Třinec - Kometa Brno: Střela Němce od modré skončila za zády Kantora, 0:1

Fotbalisté Werderu Brémy zvítězili v 21. kole německé ligy nad Augsburgem 4:0. Dva góly vstřelil záložník Milot Rashica. Český brankář Jiří Pavlenka pochytal všechny tři střely, které na něj v zápase mířily, a připsal si čtvrtou nulu v tomto bundesligovém ročníku. Hosté nenavázali na minulé kolo, kdy hattrickem útočníka Alfreda Finnbogasona porazili Mohuč 3:0. Düsseldorf vyhrál nad Stuttgartem 3:0, trápící se hosté čekají na vítězství už osm zápasů.

Brémy vedly 3:0 už po 28 minutách, když se dvakrát trefil kosovský záložník Rashica a jednu branku přidal dvacetiletý útočník Eggestein. Rashica se gólově prosadil také v úterním pohárovém duelu proti Dortmundu, který Werder vyhrál v penaltovém rozstřelu a postoupil do čtvrtfinále.

Ve druhém poločase pak čtvrtým gólem korunoval výhru domácích Mohwald. Brémy zvítězily po dvou remízách, Augsburg má po čtyřech prohrách z posledních pěti utkání náskok tří bodů na sestupové pozice.

Düsseldorf šel do vedení ve 34. minutě po trefě Karamana, pro kterého to byla první branka v tomto bundesligovém ročníku. Ve druhé půli pak skórovali ještě Fink a Raman.

Domácí získali z posledních pěti duelů deset bodů a šplhají tabulkou. Šestnáctý Stuttgart naopak čeká na vítězný ligový zápas od poloviny prosince, kdy porazil Herthu 2:1.

Výsledky 21. kola německé fotbalové ligy:

Brémy - Augsburg 4:0 (5. a 28. Rashica, 27. Eggestein, 83. Mohwald), Düsseldorf - Stuttgart 3:0 (34. Karaman, 49. Fink, 85. Raman).

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky