O Krále je zájem v Anglii! Pod novým koučem válí, sleduje ho i Everton | iSport.cz
28. října 2019 • 16:04

O Krále je zájem v Anglii! Pod novým koučem válí, sleduje ho i Everton

Autor: pav
TOP VIDEA
Mountfield HK - Třinec: Za tenhle nafilmovaný pád dostal Smoleňák pokutu Mountfield HK - Třinec: Za tenhle nafilmovaný pád dostal Smoleňák pokutu
Moje reprezentační 11: Čtyři změny a víc slávistů, říká redaktor iSport TV Vait Moje reprezentační 11: Čtyři změny a víc slávistů, říká redaktor iSport TV Vait
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeká Alexe Krále další přesun? Záložník, který v létě vyměnil Slavii za Spartak Moskva, je v hledáčku několika celků. A nejde vůbec o špatné adresy. Českého univerzála sleduje hned trojice klubů z anglické Premier League.Pod Olegem Kononovem Král hledal cestu do sestavy, v říjnu ale nechyběl ještě ani minutu a pod vedením nového trenéra Domenika Tedeska se zapojil mezi opory týmu. Jak informuje ruský web Sport-Express, při výhře 3:0 v derby s Lokomotivem ho sledovali zástupci hned tří anglických týmů.

Identita celků není známá, jedním z nich by ale měl být Everton. Podle anglického tisku se klub z Liverpoolu začal o českého reprezentanta zajímat po zhlédnutí jeho výkonů v reprezentačním dresu proti Anglii a Severnímu Irsku, proti němuž vstřelil první gól v národním týmu.

Zájemci o služby vlasatého univerzála si ale musí až do léta 2020 nechat zajít chuť. Král přestoupil do Spartaku teprve v září za 310 milionů korun a podepsal pětiletou smlouvu, dříve než příští rok v létě tedy přestoupit nemůže a ruský gigant za něj jistě nebude chtít malé peníze.

 
Články odjinud


Články odjinud