1. listopadu 2008 • 17:02

Bilardo ví, kde by měl hrát Messi

Autor:
Reklama
Archív
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Carlos Bilardo bude u argentinské reprezentace v roli manažera, ale už přišel se svou představou, kde by se měly pohybovat hvězdy Lionel Messi a Sergio Agüero.Devětašedesátiletý Bilardo má mnohem větší trenérské zkušenosti než Maradona, v roce 1986 dovedl Argentinu v čele se současným koučem ke světovému titulu.

Zřejmě i proto sám nastínil možnou taktickou variantu. "Podle mě by měl Messi hrát z pravé strany se sklonem pronikat do středu. A Agüero je jednoznačný útočník, musí být úplně na hrotu, nebo těsně pod ním," řekl Bilardo deníku Marca.

Zvažuje také, že se přestěhuje do Evropy, aby mohl nejlepší argentinské fotbalisty pozorovat na vlastní oči.

"To jsem udělal v roce 1986. Moje metoda sledování formy hráčů by byla následující. Přiletěl bych na letiště a taxikář by mi dal první inspiraci. Pak bych si promluvil s recepčním v hotelu a ten by mi řekl další detaily. A nakonec bych to konzultoval s odpovědným trenérem. Na základě všech těchto informací bych se rozhodl," dodal.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, fotbal, bilardo, messiKlasická verze
Mobilní verze