Soupeř Jablonce v Evropské lize vzdoroval Realu Madrid, padl 1:2

Autor: rjm
0
Nejlepší střelec se nedostal ani do Brna… Osmnáctka na baru?!
Životní den pro Vadlejcha? Jsem na nejvyšší úrovni, říká. Ale chce pomoc

Poplach v Jablonci. Soupeř Severočechů v play off Evropské ligy tým Real Betis vzdoroval na půdě slavného Realu Madrid a s Bílým baletem prohrál těsně 1:2.  Ve 14. minutě se trefil do sítě madridského týmu Molina, v 26. minutě srovnal Benzema a chvíli před koncem po centru Marcela rozhodl prudkou hlavičkou o výhře favorita Isco. Zápas sledujte ONLINE na isport.cz.

Real Madrid se fanouškům ukázal v lize poprvé pod vedením nového kouče Carla Ancelottiho, žádná jízda to ale v podání Bílého baletu nebyla a byl rád za těné vítězství. Jablonečtí se musejí mít ve čtvrtek pořádně na pozoru.

Hosté: 14. Molina

Domácí: López – Carvajal, Pepe, Ramos (C), Marcelo – Modrić, Khedira (55. Casemiro), Isco – Özil (69. di María), Benzema (81. Morata), Ronaldo

Hosté: Andersen – Chica, Perquis, Paulão, Nacho (C) – Juanfran (69. Vadillo), Matilla, Verdú (78. Rodríguez), Igiebor, Cedrick (62. Carlos) – Molina

76.870 diváků

Zápas Real Madrid - Real Betis jsme sledovali ONLINE ZDE.

Zápas v Madridu dlouho spěl k nerozhodnému výsledku, nakonec o něj ale Betis přišel, Zasloužil se o to talentovaný Isco. v 86. minutě si naběhl do pokutového území a ukázal spoluhráči Marcelovi, kam chce z levého křídla dostat centrovaný míč. Ten jeho přání vyplnil do puntíku a Isco prudkou hlavičkou rozhodl o výhře favorita. Byla ale hodně upracovaná.