5. února 2018 • 10:49

Godín přišel o zuby, Simeone zuřil: Příště budou muset někoho zabít

Slavia - Bohemians: Video zrušilo Škodův gól – kvůli Součkově ofsajdu Slavia - Bohemians: Video zrušilo Škodův gól – kvůli Součkově ofsajdu
17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi 17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi

O několik zubů přišel obránce Atlética Madrid Diego Godín při srážce s brankářem Valencie Netem v nedělním zápase španělské fotbalové ligy. Se zakrvácenými ústy musel uruguayský reprezentant v úvodu druhého poločasu střídat. Atlético si krátce nato díky krásné střele Ángela Correy zpoza vápna zajistilo vítězství 1:0, přesto se trenér Diego Simeone po zápase zlobil, že rozhodčí neodpískali penaltu kvůli zákroku na Godína.

digi tv

"Někoho budou muset zabít, abychom kopali penaltu, když tohle na penaltu nebylo," uvedl argentinský kouč. Neto vyběhl z branky proti trestnému kopu a ve snaze míč vyboxovat, narazil loktem do Godínova obličeje. Uruguayský bek se následně na dentální klinice v Madridu podrobil operaci. Klub hned po zápase podle médií poslal několik lidí na trávník, aby se pokusili zuby najít.

VIDEO | Neodpískaný zákrok na Godína v čase 2:02

1080p 720p 360p
SESTŘIH LA LIGY: Atlético Madrid - Valencia 1:0

Atlético přišlo už v prvním poločase o jiného obránce Stefana Saviče, který si zřejmě poranil podkolenní šlachu. „Není snadné odehrát zápas se dvěma takto vynucenými změnami, ale ti, co přišli, to zvládli dobře,“ ocenil Simoeone výkony Josého Giméneze a Juanfrana.

Druhý tým tabulky díky těsné výhře snížil na devět bodů manko na vedoucí Barcelonu, která jen remizovala 1:1 s Espaňolem. Za jak dlouho se oba stopeři budou moci vrátit, Atlético zatím neuvedlo.

Hosté:

Domácí: Oblak – Vrsaljko, Savić (29. J. Giménez), Godín (C) (51. Juanfran), Lucas Hernández – Á. Correa, Koke, Saúl Ñíguez, Ferreira-Carrasco (61. Gabi) – D. Costa, Griezmann.

Hosté: Neto – Vezo, Gabriel, Garay, Gayá – Nemanja Maksimović (66. Soler), Parejo, Kondogbia, Lato (62. Rodrigo) – S. Mina, Zaza.

Domácí: Giménez, Gameiro, Gabi, Moyà, Torres, Juanfran, Vitolo

Hosté: Coquelin, Doménech, Montoya, Rodrigo, Soler, Vidal, Torres