Jako přes kopírák. Kazaň se Sekáčem i ve druhém finále porazila CSKA 2:1 | iSport.cz
16. dubna 2018 • 20:55

Jako přes kopírák. Kazaň se Sekáčem i ve druhém finále porazila CSKA 2:1

Kazaň ovládla i druhé finále 2:1
Parádní Diopovo představení. Podívejte se na jeho hattrick a skvělý výkon proti Sigmě Parádní Diopovo představení. Podívejte se na jeho hattrick a skvělý výkon proti Sigmě
TOP 5 VLASTŇÁKŮ: Smolaři z Dukly a Karviné! Janečka s Chlumeckým vládnou tabulkám TOP 5 VLASTŇÁKŮ: Smolaři z Dukly a Karviné! Janečka s Chlumeckým vládnou tabulkám

I ve druhém finále play off Kontinentální hokejové ligy zvítězila Kazaň, která porazila CSKA Moskva stejně jako v sobotu 2:1. O výhře domácího týmu rozhodl v 37. minutě Rob Klinkhammer.

Ak Bars poslal do vedení v 11. minutě další kanadský útočník Justin Azevedo. Nejproduktivnější hráč bojů o Gagarinův pohár se prosadil v přesilovce pět na tři a vstřelil osmý gól v play off. V 16 zápasech nasbíral 22 bodů.

O vyrovnání se zasloužil v poslední minutě úvodní třetiny rovněž v početní výhodě Bogdan Kiselevič. O rozhodnutí se postaral svou druhou brankou v play off Klinkhammer, jehož trefu musel potvrdit rozhodčí u videa.

Z výhry Kazaně se radoval i útočník Jiří Sekáč, který do finále naskočil po zranění ze čtvrtfinálové série s Magnitogorskem.

Finále se nyní přesune na led druhého nejlepšího týmu základní části, kde se uskuteční třetí zápas ve středu.

Témata:  finále, KHL, play off, Sport, hokej

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)