16. dubna 2018 • 20:55

Jako přes kopírák. Kazaň se Sekáčem i ve druhém finále porazila CSKA 2:1

Kazaň ovládla i druhé finále 2:1
PĚTKA: Hvězdou Trávník. Hašek ustál céres od syna, zklamala Příbram PĚTKA: Hvězdou Trávník. Hašek ustál céres od syna, zklamala Příbram
SESTŘIH: Sparta - Litvínov 1:2. Chemici zvítězili po čtyřech utkáních, Janus přihrál na gól SESTŘIH: Sparta - Litvínov 1:2. Chemici zvítězili po čtyřech utkáních, Janus přihrál na gól

I ve druhém finále play off Kontinentální hokejové ligy zvítězila Kazaň, která porazila CSKA Moskva stejně jako v sobotu 2:1. O výhře domácího týmu rozhodl v 37. minutě Rob Klinkhammer.

Ak Bars poslal do vedení v 11. minutě další kanadský útočník Justin Azevedo. Nejproduktivnější hráč bojů o Gagarinův pohár se prosadil v přesilovce pět na tři a vstřelil osmý gól v play off. V 16 zápasech nasbíral 22 bodů.

O vyrovnání se zasloužil v poslední minutě úvodní třetiny rovněž v početní výhodě Bogdan Kiselevič. O rozhodnutí se postaral svou druhou brankou v play off Klinkhammer, jehož trefu musel potvrdit rozhodčí u videa.

Z výhry Kazaně se radoval i útočník Jiří Sekáč, který do finále naskočil po zranění ze čtvrtfinálové série s Magnitogorskem.

Finále se nyní přesune na led druhého nejlepšího týmu základní části, kde se uskuteční třetí zápas ve středu.

Témata:  finále, KHL, play off, Sport, hokej

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>