16. dubna 2018 • 20:55

Jako přes kopírák. Kazaň se Sekáčem i ve druhém finále porazila CSKA 2:1

Kazaň ovládla i druhé finále 2:1
Debata Sportu: Brazílie zaváhala, ale nepotřebuje revoluci, míní Hašek. Rozhodčí chybovali Debata Sportu: Brazílie zaváhala, ale nepotřebuje revoluci, míní Hašek. Rozhodčí chybovali
Rozlučka Filipa Jíchy: velké emoce, mexické vlny a sumo zápasníci Rozlučka Filipa Jíchy: velké emoce, mexické vlny a sumo zápasníci

I ve druhém finále play off Kontinentální hokejové ligy zvítězila Kazaň, která porazila CSKA Moskva stejně jako v sobotu 2:1. O výhře domácího týmu rozhodl v 37. minutě Rob Klinkhammer.

Ak Bars poslal do vedení v 11. minutě další kanadský útočník Justin Azevedo. Nejproduktivnější hráč bojů o Gagarinův pohár se prosadil v přesilovce pět na tři a vstřelil osmý gól v play off. V 16 zápasech nasbíral 22 bodů.

O vyrovnání se zasloužil v poslední minutě úvodní třetiny rovněž v početní výhodě Bogdan Kiselevič. O rozhodnutí se postaral svou druhou brankou v play off Klinkhammer, jehož trefu musel potvrdit rozhodčí u videa.

Z výhry Kazaně se radoval i útočník Jiří Sekáč, který do finále naskočil po zranění ze čtvrtfinálové série s Magnitogorskem.

Finále se nyní přesune na led druhého nejlepšího týmu základní části, kde se uskuteční třetí zápas ve středu.

Témata:  finále, KHL, play off, Sport, hokej

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H