12. září 2018 • 14:14

Zohorna se podílel gólem a asistencí na první výhře Chabarovsku v sezoně

TOP góly 9. kola: Slalomem kupředu! Baroš, Stanciu i Moravec zazářili kličkami TOP góly 9. kola: Slalomem kupředu! Baroš, Stanciu i Moravec zazářili kličkami
Jablonec - Plzeň: Trávník nádhernou ranou zvyšuje na 2:0! Jablonec - Plzeň: Trávník nádhernou ranou zvyšuje na 2:0!

Útočník Tomáš Zohorna pomohl gólem a asistencí vybojovat hokejistům Chabarovsku první vítězství v nové sezoně Kontinentální ligy. Amur dnes doma zdolal Vladivostok 3:1 a připsal si první body po úvodních třech porážkách.

Chabarovsk se dostal do vedení díky přesilovkové trefě Rudenkova. V desáté minutě zvýšil náskok domácích Tomáš Zohorna při hře pět na tři. Vladivostok sice ještě v první třetině snížil, ale v 27. minutě Zohorna vyzval ke skórování Alexandra Gorškova, který z ostrého úhlu zamířil do prázdné branky.

Výsledky Kontinentální hokejové ligy

Chabarovsk - Vladivostok 3:1 (za domácí T. Zohorna 1+1)

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>