6. listopadu 2008 • 18:02

Padělek míří do Boleslavi

Autor:
Reklama
Radost v podání hokejistů Znojma.
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vedení hokejistů Mladé Boleslavi angažovalo zkušeného útočníka Aleše Padělka, který se před sezonou připravoval se Znojmem, avšak před začátkem soutěže v jihomoravském klubu skončil a dosud nikde nehrál.Osmadvacetiletý odchovanec jihlavského hokeje nastupoval v minulosti v extralize za Plzeň a Vítkovice.

"Dnes se nám podařilo uzavřít se znojemským klubem dohodu o příchodu Aleše Padělka k nám. Hráč se ve čtvrtek odpoledne zapojil do tréninku," uvedl sportovní ředitel mladoboleslavského klubu Jaromír Šindel na webu hokej.cz.

Od Padělka si představitelé extraligového nováčka slibují především góly.

"Aleš je v minulosti pravidelně dával, věříme v jeho schopnosti. Potřebuje oživit náš ofenzivní projev. Osobně bych si přál, aby Aleš navázal na výkony, jaké ho ve spolupráci s Jaroslavem Kracíkem zdobily před časem v Plzni," dodal Šindel.

Nová posila Mladé Boleslavi by měla do extraligy naskočit hned po reprezentační přestávce. V nejvyšší soutěži by se mohl představit také obránce Denis Kazjonov z Chabarovsku, který je v dvanáctém týmu tabulky na čtrnáctidenní zkoušce.

Naopak ve středu ve středočeském klubu skončil dvaatřicetiletý útočník Martin Štrba, který dostal svolení jednat o jiném angažmá.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>
Klasická verze
Mobilní verze