1. srpna 2009 • 19:28

Budějovice si zastřílely v exhibici

Autor:
Zklamaní hráči Českých Budějovic
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí
13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester 13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejisté Českých Budějovic dnes vyhráli exhibiční zápas v Jindřichově Hradci, v němž pod hlavičkou domácího druholigového Vajgaru nastoupil výběr odchovanců a hostů z extraligy i zahraničních soutěží včetně hráčů z NHL.V utkání, které bylo součástí oslav 80 let hokeje v Jindřichově Hradci, zvítězil hostující Mountfield 9:7.

Z NHL oblékli jindřichohradecký dres Aleš Kotalík, Jiří Novotný, Milan Michálek, Tomáš Plekanec nebo trojice Phoenixu Zbyněk Michálek, Petr Průcha a Martin Hanzal. Kapitánem Vajgaru, který nastoupil ve speciálně vytvořených retro dresech ve žluto-modrých klubových barvách, byl českobudějovický Petr Sailer.

"Vázla nám souhra v obraně a bylo vidět, že řada z nás ještě na bruslích moc netrénovala," řekl Kotalík k devíti inkasovaným gólům.

Extraligoví hosté představili letní posily Jana Snopka a Josefa Melichara. Na levém křídle vedle Tomáše Vaka a autora tří branek Milana Gulaše nastoupil Švýcar Spencer Rezek, jenž přišel do Českých Budějovic na zkoušku.

"Byla to hezká exhibice. Jsme spokojeni s vítězstvím a hlavně s tím, že v pondělí jdeme konečně doma na led," řekl kouč Jihočechů Jan Tlačil.

Exhibiční hokejové utkání:
Vajgar Jindřichův Hradec - Mountfield České Budějovice 7:9 (2:4, 1:3, 4:2)
Branky:
41. a 45. M. Michálek, 8. Průcha, 12. Ondřej, 37. Kotalík, 54. Marek, 57. Zíb - 2., 14. a 36. Gulaš, 10. a 21. Veselý, 9. Hudec, 32. Snopek, 52. Květoň, 52. Kotrla.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, hokej, budějovice
 Klasická verze
Mobilní verze