21. ledna 2018 • 20:19

Hlasy trenérů po utkání 42. kola extraligy Mladá Boleslav - Brno

Autor:
Hlasy trenérů po utkání 42. kola hokejové extraligy BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno:


Viktor Ujčík (Mladá Boleslav): "Opět musím kluky pochválit za skvělý výkon, kterým dokázali navázat na Chomutov. Opět to bylo zodpovědné a obětavé. Kluci za to navíc konečně byli odměněni i nějakými góly z brejků, které dnes zápas rozhodly. Víme, jakou má Kometa sílu, ale my jsme konečně po inkasované brance nesklonili hlavy dolů. I za stavu 0:1 bylo z týmu cítit odhodlání a víra, že se zápasem něco můžeme udělat. Možná to byl zatím náš nejlepší výkon v této sezoně."

Kamil Pokorný (Brno): "Úvod zápasu vůbec nenasvědčoval tomu, že to od nás dnes bude tak špatné. Začali jsme slušně, dali jsme gól a prvních osm minut bylo slušných. Soupeř pak vyrovnal hru a my jsme dnes doplatili na to, že jsme nehráli tak zodpovědně obrany. I klíčový gól na 1:3 padl z přečíslení. V závěru jsme sice ještě snížili, ale opět přišla naše chyba na modré čáře a soupeř rozhodl. Dnes vyhrál asi zaslouženě, šel si za vítězstvím víc. Nám prostě dnes chyběla větší zodpovědnost do obrany."

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze