Nash vyhrála závod cyklokrosové Superprestige, Štybar byl třetí

0
Co musí Češi změnit, aby za týden uspěli a kdo si řekl o místo do Prahy?
Varaďa by nedopustil chyby, které stály Pardubice titul. Kabina má příliš velkou moc

AKTUALIZOVÁNO | Česká reprezentantka Kateřina Nash vyhrála poprvé v kariéře závod cyklokrosové série Superprestige. V belgickém Diegemu porazila domácí Sanne Cantovou o sedm sekund. Zdeněk Štybar dojel třetí v závodu mužů za domácími Albertem a Pauwelsem. Radomír Šimůnek byl pátý.

Nash si připsala páté vítězství v sezoně, ale poprvé triumfovala v Evropě. Předchozí úspěchy zaznamenala v USA, kde žije.

"Mám z prvního místa radost, i když tu chyběly některé závodnice ze špičky," řekla pětatřicetiletá česká cyklistka, která před týdnem vybojovala druhé místo na Světovém poháru v Namuru.

Šestý závod cyklokrosové série Superprestige v Diegemu (Belgie):
Muži: 1. Albert, 2. Pauwels (oba Belg.), 3. Štybar (ČR), 4. Vantornout (Belg.), 5. Šimůnek (ČR), 6. Peeters (Belg.).
Ženy: 1. Nash (ČR) 34:29, 2. Cantová (Belg.) -7, 3. Chainelová (Fr.) -23.

Česká bikerka Kateřina Nash v neděli poprvé vyhrála závod cyklokrosové Superprestige