28. dubna 2022 • 11:22

KARLOS SHOW s Novotným a Marpem: Na tak blbýho boxera nejsi připravený!

Autor: pav, TV iSport
Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Hradec Králové - Plzeň: Pilař 1:2! Nejdřív slavil, pak se omlouval mateřskému klubu
SESTŘIH: Baník - Zlín 3:1. Pohodlný duel pro favorita, první Vrbova výhra v Ostravě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pozvat si jako dva hosty do show svého nadřízeného a svého rivala? Takový nečekaný krok udělal Karlos Vémola, který ve své KARLOS SHOW uvítal promotéra OKTAGON MMA Ondřeje Novotného a rappera Marpa, se kterým se za měsíc utká v boxerském zápase. „Marpo byl můj host v prvním díle. Tehdy jsme si dělali srandu, že si spolu možná někdy zazápasíme. Kdyby se našel český promotér, co by tenhle největší český money fight zaplatil. A on se našel, rozbil prasátko a pro nás všechny tenhle zápas dal dohromady,“ uvedl „Terminátor.“Vémola si nejdříve povídal jen s Novotným, který se rozpovídal o svých začátcích s bojovými sporty. A také o tom, že rychlý boom MMA v Česku má i své komplikace. „Jeden bojovník odejde a já se pak dozvím, že je to kvůli tomu, že jsem špatně komentoval jeho zápas. To mi přijde malicherný, ale jsou schopní mě kvůli tomu nenávidět. Druhý odejde, protože jsme ho nevzali na tiskovku. Tady se to vybudovalo rychle, každý chce být hvězda. V Německu teď začínáme a tam jsou všichni nadšený, to je jako Česko před osmi deseti lety,“ prohlásil Novotný.

Vémola netradičně uvolnil svůj „trůn“ právě pro Novotného, aby si s Marpem sedl do křesel pro hosty. „Abychom si byli rovní, jako chvíli v zápase,“ řekl a vysvětlil, že na boxerský zápas trénuje výrazně jinak než tradičně na MMA. „Moji trenéři mi přidali dny volna. Za 30 let trénování jsem v životě neměl víkend volný, teď v neděli odpoledne nevím, co dělat. Ale nechal jsem se přemluvit a v pondělí jsem na tréninku super,“ odhalil Karlos.

Českého Terminátora motivuje i to, s jakým týmem se připravuje rival. Konkrétně mu jde o boxera Ladislava Kutila, který Marpa připravuje. „Já ho vůbec neznám, v životě jsem ho neviděl. Ale pak jsem chtěl jít na nějaký galavečer a lidi mi říkali: Tam nechoď, to pořádá Láďa Kutil a ten tě nemá rád,“ vzpomněl Vémola. „To je motivace navíc, nejen, že zmlátím disco zápasníka, ale ještě pak po velkém vítězství potkám člověka, co se se mnou v životě nebavil, ale stejně mě nemá rád.“

„V MMA mi každý říká, že se nechá od Vémoly hodit, ale vždycky to tak dopadne. Marpo říká, že je připravený na můj tlak, ale nemůže. Nikdo není připravený na tak blbýho boxera, jak jsem já. Tam je jen zoufalá tvrdohlavost a touha po vítězství,“ vyhlásil Vémola. „Tak ne že mě hodíš,“ kontroval Marpo za smíchu publika.

„Musel bys mě knockoutovat. A se vší úctou – nejsi Attila Végh, nemáš takové rozpětí a ránu. A za posledních pět let, kromě nějakých fotbalových utkání, koho jsi kdy knockoutoval? Já mám tvrdší hlavu, jsem větší magor, prostě tu urvu,“ řekl Karlos.

Došlo i na to, kde rivalita vůbec vzplála. Vémolu štvalo, že se Marpo naváží do jeho boxerského stylu, zatímco on by si nedovolil kritizovat hudbu, které nerozumí. „Kdyby měl Karlos zápasit s každým, kdo o něm řekl, že blbý boxer, tak se uzápasí k smrti,“ zasmál se rapper. Čí boxerský styl nakonec vyhraje se uvidí 21. května, kdy se oba utkají v hlavním zápasu turnaje v O2 areně.

Marpo: Na zápas se těším, přípravě jsem podřídil všechno a hodně jsem se posunul
Video se připravuje ...

Ondřej Novotný: Chystá se největší money fight? A problémy expanze do Německa
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud