Výzva vyslyšena! Deák s Mackem v Bratislavě o titul šampiona OKTAGONu! | iSport.cz
11. července 2019 • 13:40

Výzva vyslyšena! Deák s Mackem v Bratislavě o titul šampiona OKTAGONu!

Autor: red
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
S vysokými očekáváními počítám, chceme fanouškům udělat radost, říká Krejčí
Leeds nabízí za Stancia cca 200 miliónů! Tvrdík reagoval na Twitteru: Hezká starost!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Organizace OKTAGON MMA se už v září opět vrátí do největší slovenské arény! Zimní stadion Ondřeje Nepely zažije 14. září velkolepou titulovou bitvu, válku o Bratislavu, návrat legendy a neskutečnou show!Po měsících výzev a popichování se Filip Macek konečně dočkal. Šampion organizace Fight Nights Global Tomáš Deák jeho výzvu přijal! 

„Macek si svou šanci odpracoval a je dobře, že mu ji Deák nakonec dává. Přesně v tuhle chvíli má tento zápas smysl pro oba dva a diváci se můžou těšit na neuvěřitelné, titulové česko-slovenské derby!“ komentuje nově vzniklý zápas promotér Ondřej Novotný.

Filip Macek si velkou šanci bezesporu zaslouží. Je v životní formě. Vyhrál posledních 5 zápasů v řadě a všechny ukončil submisí v prvních kolech. No, a jestli se má v OKTAGONu někdo ucházet o historicky první pás bantamové divizi, tak není lepšího adepta, než právě Deáka (19-9). Šampion světové úrovně, který si v OKTAGONu už jedno vítězství připsal, momentálně rovněž drží šňůru pěti vítězství v řadě.

Organizace OKTAGON MMA plánuje na září další ze svých velkolepýchOrganizace OKTAGON MMA plánuje na září další ze svých velkolepýchFoto OKTAGON MMA

„Znamená to pro mě určitě hodně. Navíc se vracím po pauze kvůli zranění. Chci se vrátit do zápasového tempa a hlavně vítězného tempa. Filip je dobrý bojovník,“ vysvětloval Deák a pokračoval: „Proč právě on? Už delší dobu mě vyzývá, chce si semnou poměřit síly a má taky pěknou šňůru vítězství, takže je to hlavní adept na titulový zápas. A kde jinde titulový zápas, než doma v Bratislavě! Ale pozor, činy jsou víc než řeči…“ dodal.

Bratislava se může kromě titulového boje těšit také na BITVU o BRATISLAVU. Tu svedou rivalové Robo Pukač a Pirát Krištofič. Nebude chybět ani oblíbený Miloš „Meloun“ Petrášek, jenž bude chtít odčinit poslední dvě nepříjemné porážky s Kimballem. No a jedním z hřebů večera bude pochopitelně návrat do klece legendy a jednoho ze zakladatelů slovenského MMA – Ilji Škondriče.

Lístky na turnaj OKTAGON 14: Deák vs. Macek půjdou do prodeje ve čtvrtek (11.7.) večer v síti Ticketportal.sk

Tomáš Deák přijal výzvu talentovaného Filipa Macka a v září se proti sobě představí v rámci galavečeru OKTAGON 14
Tomáš Deák přijal výzvu talentovaného Filipa Macka a v září se proti sobě představí v rámci galavečeru OKTAGON 14

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud