Ondřej Němec
11. února 2022 • 16:39

Oktagon se vrací do O2 areny velkou bitvou Kincl vs. „Pirát“ Krištofič

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bořil byl na dvě červené, říká Lafata. Klobouk dolů před Kuchtou
Hříšníci před disciplinárkou. Příchody Krejčího a Bořila do sídla LFA
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už za dva týdny MMA opět rozehřmí největší sportovní halu v Česku! A je se na co těšit, Oktagon přichystal několik skvělých bitev. Do klece se vrátí Lucie Pudilová, Zdeněk Polívka, Jakub Bahník nebo slovenští válečníci Vlasto Čepo a Ronald Paradeiser. Největší pozornost ale směřuj k hlavnímu duelu večera, v němž se střetne zkušený český bijec Patrik Kincl s prozatímním šampionem a velikým slovenským rivalem Samuelem „Pirátem“ Krištofičem.Organizace Oktagon MMA zvládla koronavirovou krizi ustát velmi dobře. V době rozvolnění se jí podařilo naplnit turnaje na pražské Štvanici či v Bratislavě. A už 26. února se opět vrátí do pražské O2 areny.

Současná opatření proti šíření covidu-19 budou mít ale vliv na počet diváků. „Aktuálně jednáme o udělení výjimky jako ostatní sporty. Z logického pohledu, pokud se prvního března mají zrušit omezení na počet diváků na akcích, nedává žádný smysl, proč bychom neměli dostat výjimku na akci, která bude tři dny předtím,“ říká promotér Ondřej Novotný.

Nyní je už jisté, že polovina kapacity O2 areny může být pro akci zaplněna. Diváci si tak mohou bez starostí kupovat vstupenky, které jsou ještě k dispozici. 

Lístky ke koupi zde >>>

 

Poslední únorovou sobotu to bude 840 dní od momentu, kdy Attila Végh knockoutoval Karlose Vémolu v Zápase století, který největší sportovní 9. listopadu 2019 halu zaplnil, co jen požární směrnice dovolovaly.

I turnaj Oktagon 31 sleduje pořádné bitvy. O pás střední váhy si to rozdá Samuel Pirát Krištofič s Patrikem Kinclem a o prozatímní pás v lehké váze se poperou Ronald Paradeiser se zahraniční senzací Losenem Keitou z Belgie. Představí se první Češka, která se kdy podívala do slavné UFC Lucie Pudilová, slovenský bombardér Vlasto Čepo, vycházející česká hvězda Zdeněk Polívka nebo třeba Jakub Bahník, který se představil v O2 aréně právě ve zmíněném roce 2019.

Podcast Fight: Hyeny jsou super, říká Kincl o urážkách od Vémoly
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud