Ondřej Němec
25. února 2022 • 11:10

Rušno před Oktagonem! Pirát tlačil na Kincla, ten vypěnil. Rus přišel o zápas

Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Olomouc - Slovácko: Sudí Kvítek nevěděl, kde má obrazovku. Vtipná chvilka s VARem
Laciho p**o vole! To odkoukáš na tréninku, směje se Podaný
VŠECHNA VIDEA ZDE

Rušno už na oficiálním vážení. Jen co slezl Samuel Krištofič z váhy a šel si stoupnout tváří v tvář Patriku Kinclovi, opřel se do něj čelem. To si ale český bojovník nenechal líbit a razantně Slováka odstrčil. Pak si ještě vyměnili několik osobních poznámek a poté raději odešel každý z aktérů hlavního duelu turnaje Oktagon 31 jinou cestou. Jak dopadne jejich střet v kleci, se dozvíme už v sobotu večer. Organizace také ohlásila zrušení duelu s ruským bijcem.Vážení před sobotním turnajem Oktagon 31 probíhalo celkem klidně. Většina bojovníků bez problémů splnila limit. Jen českému válečníkovi Zdeňku Polívkovi chybělo do splnění tolerance střední divize 20 gramů. Dostal tak ještě čas, aby váhu dodělal, jinak by přišel o procenta z odměny.

O rozruch se postarali jen aktéři hlavního duelu Samuel „Pirát“ Krištofič a Patrik Kincl. Vše odstartoval slovenský bijec, když začal při pohledu tváří v tvář tlačit čelem na čelo Kincla. Český ranař si to nenechal líbit a soupeře razantně odstrčil. Ten ještě něco pokřikoval, ale bylo znát, že se nechce pustit do žádné přestřelky.

Promotér Oktagonu Ondřej Novotný hned v úvodu oficiálního zápasu vysvětlil, že se organizace rozhodla stáhnout zápas ruského zápasníka Artura Karavajeva s českým bojovníkem Andrejem Kalašnikem.

„Po velmi dlouhém zvažovaní situace jsme se nakonec rozhodli, že zápas Kalašnik vs Karavajev se pro tuto chvílí ruší,“ uvedl Oktagon na sociálních sítích. „Vzhledem ke zvážení všech možných důsledků a také možnosti zneužít jejich sportovní zápas pro něco jiného než k čemu byl určen – zápas stahujeme z programu. Naprosto odsuzujeme válečnou agresi a samozřejmě plně podporujeme Andreje, který má své kořeny a část rodiny stále na Ukrajině. On sám chtěl sportovně bojovat úplně nejvíc.“

Ve vyjádření je i zmínka o ruském gladiátorovi: „Zároveň chceme deklarovat, že Artur je náš kamarád a skvělý bojovník. Na tom se za pár měsíců od jeho vítězství v naší organizaci nic nezměnilo a změnit nemohlo. Kdykoliv to bude možné, rádi jej uvidíme zpět v naší organizaci.“

Karavaev 4. prosince na Oktagonu 29 porazil na body španělského zápasníka Omara Santanu.

Fight Cast One: Kincl o trash talku Piráta, vězení i abstinenci
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud