15. května 2024 • 18:10

Po Edenu další megakce. Oktagon prodal 40 tisíc lístků na turnaj ve Frankfurtu

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
53 otázek s Gudasem: komu dal největší nakládačku, proč nosí plnovous
REVIEW Bohemians: Propad klokanů? Lazaret Ďolíček, letní flopy a starý kádr
VŠECHNA VIDEA ZDE

V červnu zaplní pražský Eden pro MMA turnaj na největším českém stadionu. Nyní Oktagon hlásí další počin ve velké aréně. Pro akci s číslovkou 61, která se 12. října uskuteční ve Frankfurtu, prodal již 40 tisíc vstupenek. Dvě akce na fotbalovém stadionu během jednoho roku přitom žádná jiná MMA organizace zatím nezorganizovala.Oktagon jen potvrzuje expanzi z uzavřených hal do ještě větších prostor. Nejnověji oznámil, že na turnaj Oktagon 61, který se bude konat 12. října ve frankfurtském stadionu bundesligového Eintrachtu dorazí minimálně dvojnásobný počet fanoušků, než tomu bylo v listopadu. Tehdy se přišlo podívat do Kolína nad Rýnem na turnaj Oktagonu 20 tisíc fanoušků. I to byl německý rekord, který ale nevydrží ani rok.

Přitom na kartě pro nadcházející akci jsou oznámena teprve čtyři jména, byť se jedná o největší německé hvězdy. Christian Eckerlin a Christian Jungwirth si to rozdají o titul krále Německa, na fotbalovém stadionu se pak představí také velmi populární několikanásobný německý šampion Max Coga.

K nim lze připočíst dnes oznámeného Kerima Engizeka. Ten se v Oktagonu představil již dvakrát a v obou případech zvítězil drtivým knockoutem již v prvním kole, což ho vyneslo už na druhé místo žebříčku střední váhy. Už dříve vyzýval úřadujícího šampiona Patrika Kincla, dojde na jejich souboj v budoucnu?

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud