UFC 247: Jon Jones vs. Reyes. Kde sledovat v TV? | iSport.cz
8. února 2020 • 10:50

Návrat šampiona! Jones vyzve Reyese. Kdy a kde sledovat UFC 247?

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách! Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách!
VŠECHNA VIDEA ZDE

O náboj bude mít turnaj UFC 247 v Houstonu rozhodně postaráno. V oktagonu se představí jeden z komplexnějších bojovníků MMA v historii Jon Jones, který v titulovém duelu vyzve Dominicka Reyese. Před hlavním zápasem večera bude navíc hájt pás šampionky v ženské muší váze Valentina Ševčenková. Hlavní karta večera začíná ve 4:00 SEČ.Organizace UFC vstoupila do roku 2020 ve velkém stylu. Na první akci letošního roku se představil jeden z nejpopulárnějších MMA bojovníků a bývalý šampion UFC Conor McGregor a ani o zítřejším večeru UFC 247 se nedá říct, že by to měla být nuda.

Jon Jones a Valentina Ševčenková budou už potřetí hájit pásy šampionů v polotěžké, resp. muší váze. Jones patří mezi nejuznávanější a nejkomplexnější bojovníky v historii MMA. Podobně je na tom i kyrgystánská bojovnice, často bývá označována za jednu z nejlepších ženských MMA zápasnic světa.

Kde sledovat UFC 247 v TV?

Českým fanouškům celou hlavní kartu UFC 247 nabídne v přímém přenosu od 4:00 Nova Sport 2. Pokud tento kanál nenaladíte, můžete využít denního balíčku Digi TV za 79 Kč.

Kdybyste si chtěli užít všechny zápasy večera včetně Early Prelims a Prelims, můžete si zaplatit UFC Fight Pass v režimu pay-per-view.

Hlavní karta UFC 247

Zápas Váhová kategorie
Jon Jones - Dominick Reyes Light heavyweight
Valentina Ševčenková - Katlyn Chookagian Flyweight
Juan Adams - Justin Tafa Heavyweight
Mirsad Bektič - Dan Ige Featherweight
Derrick Lewis - Ilir Latifi Heavyweight

 
Články odjinud


Články odjinud