Ondřej Němec
22. prosince 2017 • 15:41

Promotér XFN Kareš: Příliš vysoké honoráře zápasníků? Vtipná pomluva

TOP VIDEA
Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta
Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Organizaci XFN se podařila mimořádná věc. Ještě nikdy nemělo MMA v České republice takovou sledovanost jako při nedávném galavečeru XFN 6 v O2 Areně. Velikou zásluhu na tom má Petr Kareš, promotér a sám zápasník v kickboxu. A právě on byl dalším hostem pořadu Fight! V první části rozhovoru prozradil, co jeho tým chystá do budoucna, nebo jak jej jakožto promotéra ovlivňují zkušenosti, které má coby zápasník. Ač je sám kickboxerem, předpovídá Petr Kareš, promotér organizace XFN, největší úspěch do budoucna MMA. „Je to sport, kterému patří jednadvacáté století,“ tvrdí jasně. 

Pravdou je, že úspěch, jehož dosáhl galavečer XFN 6 v pražské O2 Areně mu dává za pravdu. Před samotným turnajem musela organizace několikrát navyšovat původně stanovenou kapacitu diváků, kterých na konec bylo přes sedm a půl tisíce. Nicméně O2 Arena dokáže pojmout mnohem větší publikum a organizace XFN toho hodlá do budoucna využít. 

Petr Kareš v pořadu Fight!: o platech zápasníků a možné odvetě Vémola vs. Ondruš
720p 360p

Jedná se o mnoha možných velkých soubojích. Jednou z variant je i odveta Karlos „Terminátor“ Vémola vs. Petr „Píno“ Ondruš. „Sledujte XFN a iSport a v brzké době budete mít možnost rozhodnout o souboji Vémola vs. Ondruš číslo dvě,“ slibuje úspěšný český promotér. 

Okolo velikého turnaje v O2 Areně a celkově kolem organizace XFN se spustil veliký rozruch. Krom chvály a obdivu se ale jednalo i kritiku a pomluvy. Jednou z nich například bylo, že X Fight Nights dává zápasníkům příliš vysoké honoráře.

„Super vtipná pomluva,“ reagoval na tato slova Kareš. „I když si vezmete ty nejlépe placené zápasníky XFN a jejich honorář vydělíte počtem měsíců, během kterých se museli na zápas připravovat, tak pravděpodobně nedojdete ani k průměrné měsíční mzdě v České republice.“

XFN v PardubicíchXFN v Pardubicích

CELÝ FIGHT Vémoly a Ondruše: Terminátor uškrtil svého soupeře na konci prvního kola
720p 360p

Rytmus, Hudler, Marpo. Kdo si nenechal ujít svátek MMA?
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze