Ondřej Němec
4. května 2018 • 13:30

Pro prase každý prasetem, reaguje bojovník Kincl na ostrá slova Vémoly

720p360p
Patrik Kincl o souboji s Vémolou: O prohře nepřemýšlím, vítězem budu já
TOP VIDEA
Odvolání Hrubeše nebude mít v UEFA negativní dopad, soudí Damková Odvolání Hrubeše nebude mít v UEFA negativní dopad, soudí Damková
Djokovič o Štěpánkovi: Přinesl své zemi mnoho radosti. Zaslouží si oslavu! Djokovič o Štěpánkovi: Přinesl své zemi mnoho radosti. Zaslouží si oslavu!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Souboj Karlose Vémoly s Patrikem Kinclem pořádně rozvířil scénu bojových sportů. Není běžné, aby proti sobě nastupovali šampioni různých vah, ale hlavně žádnému zápasu ještě nepředcházely tak ostré slovní ataky. Český terminátor označuje Kincla za prase a škrtá jej ze seznamu přátel. Ten reaguje s klidnou hlavou, ale slibuje: „Na každou jeho reakci budu mít vždy nějakou odpověď.“ Velká předzápasová slovní bitva je přitom teprve na začátku.Duel Karlos Vémola vs. Patrik Kincl bude v mnohém zlomový. Nejenom, že dojde ke střetu dvou špiček českého MMA, ale zároveň bude vyústěním osobních výpadů, k nimž ze stran obou bijců dochází od chvíle, kdy byl zápas pouhou úvahou. 

Vémola se nedávno označil za českou jedničku takřka všech vah a zmínil i divizi do 77 kilo, jíž vládne Kincl a svou pozici chce obhájit společným zápasem. To však českého terminátora rozlítilo. Kincla prý považoval za kamaráda a s nimi nezápasí. Vyzváním na souboj tedy přátelství končí. Vémola dokonce osmadvacetiletého bojovníka označil za prase a slibuje, že jej v souboji na galavečeru XFN v O2 Areně zničí. 

Patrik Kincl o souboji s Vémolou: O prohře nepřemýšlím, vítězem budu já
720p 360p

„Co bych na to řekl… Karlos mě nazval prasetem. Ještě na to budu nějak reagovat. Teď bych to zhodnotil jenom tak, že pro prase každý prasetem,“ říká klidně Kincl v exkluzivním videu pro deník Sport. „Karlos asi neustoupí ze svého chování, jaké nastavil. Já to třeba moc nemusím, ale na každou jeho reakci budu mít vždy nějakou odpověď.“ 

Přípravu na souboj s nejslavnějším českým bojovníkem nechce rodák z Hradce Králové rozhodně podcenit. Proto bude několik týdnů trénovat i ve Spojených státech. „Ještě než jsem dostal souboj potvrzený od organizace XFN, tak jsem se na tuto variantu připravoval a začal jsem se domlouvat s manažerem American Top Teamu, že bych tam přijel na soustředění. Takže se chystám na Floridu, na Miami,“ prozrazuje Kincl. 

Exkluzivní vyjádření Karlose Vémoly k zápasu s Kinclem
360p

Zápas se nakonec uskuteční v divizi do 84 kil, aby Vémola nemusel drasticky hubnout během necelých dvou měsíců. Pro šampiona velterové váhy to ale naopak znamená přibrání na váze. „Čeká mě větší zaměření na silovou přípravu. Budu zvedat těžší váhy, čeká mě víc silový trénink,“ říká jeden z nejlepších českých zápasníků. 

A jak Kincl odhaduje průběh zápasu s terminátorem? „Bude to probíhat tak, že Karlos dá všechno do prvního kola. Pro mě bude důležité toto kolo ustát, opravdu ho přežít. A můj plán boje bude spočívat v tom, že převezmu iniciativu ve druhém a třetím kole,“ prozrazuje odhodlaně.  „Samozřejmě, že se ho budu snažit ukončit, ale nebude to hlavní cíl. Bude to o tom, abych druhé a třetí kolo jasně dominoval a klidně ten zápas vyhrál na body.“ 

O případné prohře Kincl neuvažuje. „Nerad prohrávám, to se o mně ví. Nesnáším to. Ale když prohraji, nemám problém uznat Karlose jako vítěze. Nicméně že by se to mělo odehrát, o tom vůbec nepřemýšlím. Vítězem budu já, jsem o tom přesvědčený a jsem zvědav, jak to Karlos vezme,“ uvažuje jeden z aktérů veliké bitvy, která se uskuteční 28. června pražské O2 Areně na akci XFN 11.

Vstupenky na XFN v O2 Areně ZDE >>> 

Brilantní MMA fighter Kincl: Jsem stroj mířící do UFC!
1080p 720p 360p

Karlos Vémola se utká s Patrikem Kinclem
Karlos Vémola se utká s Patrikem Kinclem

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze